Į tikrą nesėkmių liūną įstrigę Naujojo Orleano „Pelicans“ (26-24) krepšininkai patyrė dar vieną pralaimėjimą. Rezultatu 110:132 (37:19, 25:25, 44:44, 29:22) juos palaužė Milvokio „Bucks“ (32-17) ekipa.

„Pelicans“ atstovaujantis Jonas Valančiūnas svečių arenos aikštelėje praleido 22 minutes, per kurias spėjo pelnyti 16 taškų (7/14 dvit., 2/2 baud.) ir atkovoti 3 kamuolius.

Rezultatyviausiai lietuvio komandoje pasirodė 18 taškų surinkęs Jose Alvarado. Per 28 sužaistas minutes J. Alvarado taip pat atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 3 kamuolius. Visgi tokios „pelikanų“ pastangos nesustabdė sužvėrėjusio Giannis Antetokounmpo.

Graikas aikštelėje praleido 30 minučių, per kurias surinko įspūdingą dvigubą dublį – pelnė net 50 taškų ir atkovojo 13 kamuolių. Krepšininkas jau per pirmąjį kėlinį surinko 29 taškus ir atkovojo 10 kamuolių. Tai buvo 10-osios G. Antetokounmpo rungtynės šį sezoną, kai jis pelno bent 40 taškų.

Aikštelės šeimininkai užtikrintai pergalės siekė jau nuo pirmojo rungtynių kėlinio, neleisdami „Pelicans“ nei karto išsiveržti į priekį.

Pirmąjį ketvirtį Naujojo Orleano krepšininkai sumetė beveik dvigubai mažiau taškų nei „Bucks“ ir kėlinį pralaimėjo 19:37. Po tokios sunkios pradžios svečiams jau nebepavyko atsitiesti ir „Pelicans“ patyrė aštuntąjį pralaimėjimą iš eilės.

Šiuo metu Naujojo Orleano komanda Vakarų konferencijoje nukrito į penktąją vietą, o „Bucks“ Rytų konferencijoje rikiuojasi treti.

„Pelicans“: Jose Alvarado 18 (3 atk. kam., 6 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 16 (7/14 dvit., 2/2 baud., 3 atk. kam.), Trey Murphy III 16, Kira Lewisas jaunesnysis 15 (6 atk. kam., 3 rez. perd.), Herbertas Jonesas 11 (5 atk. kam.), Larry Nance’as jaunesnysis 10 (12 atk. kam.), Devonte’ Grahamas 10.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 50 (13 atk. kam., 4 rez. perd.), Jrue Holiday 17 (7 atk. kam., 6 rez. perd.), Brookas Lopezas 15 (8 atk. kam., 3 rez. perd.), Joe Inglesas 9, Khrisas Middletonas 9 (4 rez. perd.).