Los Andželo „Lakers“ (23-27) ir toliau vargsta bandydami pasiekti gerus rezultatus. Nors LeBronas Jamesas žaidžia vienas įspūdingas rungtynes po kitų ekipa vis tiek lieka NBA Vakarų konferencijos dugne. Šį kartą Los Andželo „Lakers“ (23/27)  pratęsimo kovoje 121:125 (27:28, 27:20, 27:33, 24:24, 16:20) krito prieš Bostono „Celtics“ (36-15) krepšininkus.

Dar vienas įspūdingas rungtynes sužaidęs L. Jamesas pelnė 41 tašką, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Los Andželo žvaigždė rungtynių pabaigoje bandė išplėšti pergalę, tačiau įgyvendinti plano nepavyko. Nors Jamesas buvo įsitikinęs, jog varžovas prasižengė, tačiau teisėjai su tokia idėja nesutiko, todėl veteranas tiesiog pasiuto ir užsipuolė arbitrus.

Vėliau komandos keliavo į pratęsimą, kuriame pergalė džiaugėsi Bostono krepšininkai. „Celtics“ į pergalę atvedė Jaysono Tatumo ir Jayleno Browno duetas.

J. Brownas pelnė 37 taškus, atkovojo 9 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus. Tuo tarpu jam puikiai talkinęs J. Tatumas pridėjo 30 taškų, 11 atkovotų kamuolių ir 4 rezultatyvius perdavimus.

„Celtics“: Jaylenas Brownas 37 (9 atk. kam., 3 rez. perd.), Jaysonas Tatumas 30 (11 atk. kam., 4 rez. perd.), Malcolmas Brogdonas 26 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), Derrickas White'as 14 (5 atk. kam., 2 rez. perd.), Grantas Williamsas 9 (9 atk. kam.), Alas Horfordas (2 atk. kam., 3 rez. perd.) 7, Luke'as Kornetas (2 atk. kam., 2 rez. perd.) 2.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 41 (9 atk. kam., 8 rez. perd.), Anthony Davisas 16 (10 atk. kam., 4 rez. perd.), Patrickas Beverley 15 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Dennisas Schroderis (2 atk. kam., 3 rez. perd.) ir Lonnie Walkeris (3 atk. kam., 1 rez. perd.) po 13, Russellas Westbrookas 12 (4 atk. kam., 7 rez. perd.).