Daugpilyje vyko tarptautinis suaugusiųjų ir jaunučių laisvųjų imtynių turnyras, skirtas Latvijos Nepriklausomybės dienai paminėti. Turnyre gerai kovojo Lietuvos imtynininkai, kurie iškovojo šešis aukso medalius, praneša imtynės.lt.

Suaugusiųjų turnyre nugalėtojų vardus iškovojo vilnietis G. Morkis (84 kg, treneris H. Mončiunskas), radviliškietis J.Kvetelaitis (96 kg, treneris F.Vladimirovas) bei J.Rudavičius (120 kg, treneris Zenonas Komskis) iš Pagėgių.

Antrąsias vietas iškovojo Raseinių atletai Titas Grišius (60 kg) bei V. Karabinas (120 kg, treneris V. Grišius), N. Rimkus ( 96 kg, Kaunas, treneris A. Paplauskas). Trečioje vietoje liko A. Žakaitis (74 kg, Raseiniai), E. Sidaravičius (74 kg, Vilkaviškis) ir G. Narjauskas (84 kg, Raseiniai-Vilnius).

Jaunučių amžiaus grupėje nugalėtojų vardus iškovojo trenerio Jono Jurkyno auklėtiniai iš Vilkaviškio A. Vasiliauskas (38 kg), T. Baracevičius (50 kg), M. Damidavičius (54 kg), B. Puskunigis   (100 kg), Kelmės imtynininkas N. Rimkus (42 kg, treneris S.Jurčys) bei raseiniškiai A. Žekas (46 kg) ir J. Eimutavičius (76 kg, treneris V.Grišius).

Turnyro vicečempionais tapo G.Narmontas (42 kg, Raseiniai), kaunietis K.Buslys (46 kg) ir L.Damidavičius (58 kg) iš Vilkaviškio. Trečiąsias vietas iškovojo A. Ivanauskas (38 kg, Vilkaviškis) ir A. Kuoris (46 kg, Kelmė).

Moterų grupėje nugalėtojos vardą iškovojo V. Puidaitė (51 kg, Vilkaviškis). Turnyre dalyvavo 240 sportininkų iš Latvijos, Estijos, Baltarusijos ir Lietuvos.