morkis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „morkis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „morkis“.

Vilniaus ralyje triumfavo S. Girdauskas

Saulėtą šeštadienį Vilniaus apylinkėse nugriaudėjo daugiau nei pusę amžiaus menantis Vilniaus ralis. Iš viso lenktynėse startavo 47 ekipažai. Ralis gausus incidentų Prieš pat lenktynes viena geriausių Lietuvos lenktynininkų Benediktas Vanagas ir šiuo metu Lietuvos automobilių ralio čempionate užimantis trečiąją vietą pranešė, kad nedalyvaus ralyje dėl asmeninių priežasčių. Pirmajame greičio ruože staigmenų nebuvo: geriausią rezultatą pademonstravo Lietuvos čempionas Vytautas Švedas.
2012-05-26

Imtynininkai G. Morkis ir Š. Jurčys Izrelyje iškovojo sidabro medalius

Beer Ševoje (Izraelis) vyko tarptautinis laisvųjų imtynių turnyras. Varžybos buvo skirtos Izraelio sportininkams, žuvusiems nuo teroristų olimpinių žaidynių Miunchene metu 1972 metais, praneša imtynes.lt. Sėkmingai turnyre kovojo mūsų šalies atletai klaipėdietis Šarūnas Jurčys (55 kg) ir Giedrius Morkis (84 kg) iš Vilniaus. Jie tik finale nusileido varžybų nugalėtojams ir pasidabino sidabro medaliais. Sportininkus treniruoja Sergejus Kasimovas ir Henrikas Mončiunskas.
2010-12-22

Iš Latvijos imtynininkai parvežė 6 aukso medalius

Daugpilyje vyko tarptautinis suaugusiųjų ir jaunučių laisvųjų imtynių turnyras, skirtas Latvijos Nepriklausomybės dienai paminėti. Turnyre gerai kovojo Lietuvos imtynininkai, kurie iškovojo šešis aukso medalius, praneša imtynės.lt. Suaugusiųjų turnyre nugalėtojų vardus iškovojo vilnietis G. Morkis (84 kg, treneris H. Mončiunskas), radviliškietis J.Kvetelaitis (96 kg, treneris F.Vladimirovas) bei J.Rudavičius (120 kg, treneris Zenonas Komskis) iš Pagėgių.
2010-11-24

G. Morkis – tarptautinio imtynių turnyro laimėtojas

Giedrius Morkis Varšuvoje (Lenkija) vykusiame X-jame tarptautiniame „Stanislavo Redos“ vardo laisvųjų imtynių turnyre iškovojo nugalėtojo titulą, praneša imtynės.lt. Svorio kategorijoje iki 84 kilogramų Vilniaus M. Riomerio universiteto studentas įveikė Artūrą Kurečką iš Baltarusijos, čeką Tomą Zezulaką bei lenkus Lukaszą Plewą bei Lukaszą Wojtowiecą.  Be aukso medalio trenerio Henriko Mončiunsko auklėtiniui įteiktas geriausio turnyro imtynininko prizas.
2010-11-08

Pasaulio universitetų imtynių čempionate G. Morkis užėmė penktą vietą

Turine (Italija) vykstančiame pasaulio universitetų imtynių čempionate penktą vietą užėmė „laisvūnas“ Giedrius Morkis, praneša imtynės.lt. Vilniaus Mykolo Riomerio universiteto studentas pirmoje svorio kategorijos iki 84 kilogramų imtyje taškais pralaimėjo būsimajam čempionato finalininkui Piotrui Janukovui iš Moldovos. Vėliau, paguodos kovoje, Giedrius ankščiau laiko įveikė Marcusą Usmanną (JAV), tačiau imtyje dėl bronzos medalio nusileido rusui Antonui Vlasenkovui.