Atkaklią pergalę Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) pirmenybėse pasiekė Atlantos „Hawks“ krepšininkai (29/20), tik po atkaklios kovos svečiuose 95:92 (23:23, 18:29, 27:26, 27:14) palaužę Vašingtono „Wizards“ komandą (11/36).

„Hawks“ pergalę lėmė metimai paskutinę mačo minutę. Pirmasis stiprų smūgį varžovams sudavė Joe Johnsonas, iš labai toli pataikęs tritaškį, kuris išvedė ekipą į priekį (93:92). Paskutinėmis akimirkomis „Wizards“ galėjo išplėšti pratęsimą (92:95), tačiau iš pakankamai patogios padėties metęs Johnas Wallas tritaškio nepataikė.

Beje, „Hawks“ taip pat panaikino 16 taškų deficitą.

Joshas Smithas (9 atk. kam.) nugalėtojams pelnė 20, J.Johnsonas - 16, Zaza Pachulia ir Marvinas Williamsas - po 13, Kirkas Hinrichas - 10 taškų.

Pralaimėjusiems Nene (11 atk. kam.) surinko 21, Jordanas Crawfordas - 20, Edwinas Ubilesas - 10 taškų.