Dar vienas solidžias rungtynes sužaidęs Jonas Valančiūnas vedė Toronto „Raptors“ (55-20) ekipą į pergalę prieš Denverio „Nuggets“ (40-35).

Kanados komanda pergalę šventė 114:110 (25:23, 33:35, 24:27, 32:25).

J.Valančiūnas aikštėje praleido 22 minutes, per jas pelnė 15 taškų (6/9 dvit., 0/1 trit., 3/4 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir blokavo 4 metimus.

Daugiau nei pusę savo taškų JV surinko antrajame kėlinyje, kai Denverio krepšininkai bandė atitrūkti ir pirmavo 47:39. Tada lietuvis vienas surinko 8 taškus iš eilės ir rezultatas tapo lygus.

Tiek pat taškų surinko dar du „Raptors“ nariai - DeMaras DeRozanas ir Fredas VanVleetas. 13 pridėjo Serge’as Ibaka, po 12 Jakobas Poeltlas ir Pascalis Siakamas, 11 Kyle’as Lowry.

Svečių gretose įspūdingai rungtyniavo centras Nikola Jokičius, pelnęs 29 taškus, atkovojęs 16 kamuolių ir atlikęs 8 rezultatyvius perdavimus.