Stephenui Curry teks susimokėti 25 tūkst. JAV dolerių už netinkamą elgesį rungtynėse. Oklando žvaigždė rungtynėse su Memfio „Grizzlies“ iš aikštės išvarė teisėjas iš Lietuvos Gediminas Petraitis, o vėliau lyga nusprendė skirti ir piniginę baudą.

S. Curry buvo išvytas dėl emocijų protrūkio rungtynėse, kai jis sviedė savo dantų apsaugą. Tuo metu buvo nuspręsta krepšininką išvaryti iš aikštės, tačiau NBA nusprendė, jog tokios bausmės neužtenka.

Tiksint paskutinėms ketvirtojo kėlinio minutėms „Golden State Warriors“ minimaliai pirmavo prieš Memfio krepšininkus (116:114). Tačiau tuomet Jordanas Poole’as atliko tolimą metimą, o šalia stovėjęs S. Curry plojo rankomis.

Metimas buvo netikslus ir į gynyba sugrįžęs Oklando lyderis S. Curry sviedė savo dantų apsaugą. Šį incidentą iškart užfiksavo lietuvis teisėjas G. Petraitis ir pašalino vieną didžiausių NBA žvaigždžių iš aikštės.

Žinoma, S. Curry taip lengvai nesutiko su teisėjo priimtu sprendimu ir puolė aiškintis. Gal gale, aikštę paliko.

Primename, jog šiose rungtynėse S. Curry per 35 minutes įmetė 34 taškus, o NBA čempionai sugebėjo laimėti ir be jo (122:120).

Toki emocijų proveržiai S. Curry ištinka jau ne pirmąjį kartą. Per savo karjerą iš aikštės krepšininkas buvo išvarytas tris kartus.