Pergalę Eurolygoje iškovojo Miuncheno „Bayern“ (9-12) krepšininkai. Bavarai šį kartą namuose 91:84 (22:18, 21:20, 23:17, 25:29) pranoko Bolonijos „Virtus“ (9-12) komandą.

Italijos ekipai tai buvo trečioji nesėkmė per paskutinius keturis mačus turnyre.

Aikštės šeimininkai nuo oponentų atsiplėšė jau pirmajame kėlinyje, kai šovė į priekį dviženkliu skirtumu (17:7).

Nors italai ne kartą grasino ir artėjo, tačiau ketvirtajame kėlinyje vokiečiai vėl susigrąžino dviženklį atstumą ir jį netgi padidino iki rekordinio rungtynėse – 14 taškų (76:62).

Susitikimo pabaigoje svečiai deficitą sugebėjo nurėžti daugiau nei perpus, tačiau dar labiau pakeisti žaidimo eigos nepavyko ir teko pripažinti nesėkmę – 91:84.

„Bayern“: Augustine‘as Rubitas 18 (7/7 dvit., 0/1 trit., 4/6 baud.), Cassiusas Winstonas 15 (6/6 baud.), Nickas Weileris-Babbas 10 (7 atk. kam.), Nielsas Giffey 9, Dennisas Seeley ir Eliasas Harrisas po 7.

„Virtus“: Isaia Cordinieras ir Milošas Teodosičius (9 rez. perd.) po 14, Danielis Hackettas 12, Marco Belinelli 10, Mamas Jaiteh 9, Ismaelis Bako ir Tornike Šengelija po 8, Semi Ojeleye 7.