Milvokio „Bucks“ (32-17) išvykoje Indianoje 141:131 (45:30, 40:26, 39:43, 27:32) nugalėjo vietos „Pacers“ krepšininkus. Rungtynes papuošė įspūdingas Giannio Atetokounmpo pasirodymas, o galingas pastarojo dėjimas lemiamame kėlinyje privertė fanus griebtis už galvų.

Tai buvo 9 „Pacers“ pralaimėjimas per  paskutinius 10 susitikimų, tuo tarpu Milvokio krepšininkai įsirašė trečiąją pergalę paeiliui.

Išvykoje absoliučiai dominavęs G. Antetokounmpo surinko 41 tašką, atkovojo 12 kamuolių bei išdalino 6 rezultatyvius perdavimus.

Ketvirtajame kėlinyje graikas galingai įkrovė per Oshae Brissettą ir sulaukė įspūdingos fanų reakcijos.

Jau besibaigiant antrajam ketvirčiui Milvokio „Bucks“ triuškino „Pacers“ krepšininkus (85:52).

Tiksint paskutinei minutei Milvokio lyderis pelnė 2 taškus ir užtikrino svečiams pergalę (141:129).

„Pacers“: Mylesas Turneris 24 (5 atk. kam., 4 blok.), Buddy Hieldas 22 (5 atk. kam., 3 per. kam.), Bennedictas Mathurinas 21 (8 atk. kam., 5 kld.), T.J. McConnellas 19 (6 atk. kam., 9 rez. perd., 3 per. kam.), Chrisas Duarte 17 (6 rez. perd.), Aaronas Nesmithas 10, Andrew Nembhardas (4 rez. perd.) ir Jalenas Smithas (5 atk. kam.) po 9.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 41 (12 atk. kam., 6 rez. perd.), Jrue Holiday 20 (9 atk. kam., 9 rez. perd.), Khrisas Middletonas 17 (4 rez. perd.), Brookas Lopezas 15 (6 atk. kam.), Patas Connaughtonas 14 (8 atk. kam., 3 per. kam.), Graysonas Allenas 13 (4 rez. perd.), Jevonas Carteris 12.