Lietuvos graikų-romėnų imtynių rinktinė vieši JAV. Kolorado Springse komanda ruošiasi naujam sezonui ir dalyvauja varžybose. Po sėkmingo pasirodymo Jacko Pinto tarptautiniame turnyre mūsų šalies atletai stojo į mūšį prestižiniame olimpinio čempiono Dave Schultzo turnyre.

Šiose varžybose itin galingai kovojo šalies imtynių viltis Vilius Laurinaitis. Pasaulio jaunimo čempionas laimėjo visus susitikimus ir tapo turnyro nugalėtoju svoryje iki 96 kilogramų, praneša imtynes.lt.

Ant nugalėtojų pakylos lipo dar du Lietuvos atletai. Aleksandras Kazakevičius (84 kg) ir Mindaugas Mizgaitis (120 kg) pasipuošė bronzos medaliais. iš kairės: Mindaugas Ežerskis, Mindaugas Mizgaitis, Aleksandras Kazakevičius, Vilius Laurinaitis, teisėjas Evaldas Malelė, treneris Ruslanas Vartanovas

Komandų įskaitoje mūsų šalies ekipa užėmė trečią vietą. Mūsiškius aplenkė Kazachstano ir Kinijos rinktinės.

„Nekėlėm sau aukštų tikslų. Sezono pradžia, todėl svarbu buvo išvengti traumų. Kovo mėnesį Tbilisyje pirmas rimtas egzaminas - Europos čempionatas, todėl svarbu iki to laiko ištaisyti klaidas ir užlopyti spragas. Su sportininkais daugiau dėmesio skyrėm kovos vedimo taktikai“, – po turnyro pasakojo rinktinės treneris Ruslanas Vartanovas.

Lietuvos rinktinės rezultatai 2013 Dave Schultz Memorial International turnyre

60 KG - Justas Petravičius 1 ratas – Justas Petravičius (laisvas) 2 ratas – Justas Petravičius nugalėjo mentėmis Jason Chudzinskį (JAV) ( 2-1, 2-4,1:16) ketvirfinalis – Almat Kebispayev (KAZ) nugalėjo Justą Petravičių (Pin 1:04) 4 ratas (paguoda) – Marco Lara (JAV) nugalėjo Justą Petravičių ( 3-1,3-0)

60 KG – Ramūnas Dagys 1 ratas – Ramūnas Dagys (laisvas) 2 ratas – Ramūnas Dagys nugalėjo Joey DeNovą (JAV) (2-0,3-2) Ketvirtfinalis – Shujin Li (CHN) nugalėjo Ramūną Dagį (1-0,7-0) 4 ratas (paguoda) – Joseph Bettermanas (JAV) nugalėjo Ramūnas Dagį (trauma)

66 KG – Edgaras Venckaitis (4 vieta) 1 ratas – Edgaras Venckaitis aiškia persvara nugalėjo Santonio Thompsoną (JAV) (TF 6-0,7-2) Ketvirtfinalis – Yerbol Konyratov (KAZ) nugalėjo Edgarą Venckaitį (1-0,1-0) 2 ratas (paguoda) – Edgaras Venckaitis nugalėjo Deviną Scottą (JAV) (1-1,1-0) 3 ratas (paguoda) – Edgaras Venckaitis nugalėjo Askhatą Zhanbirovą (KAZ) (0-1,4-0,1-0) 4 ratas (paguoda) – Edgaras Venckaitis nugalėjo Shogo Uozumį (JPN) (2-2,1-0) Dėl trečios vietos – Hideyuki Otoizumi (JPN) nugalėjo Edgarą Venckaitį (1-0,1-0)

74 KG – Eivydas Sekus 1 ratas – Eivydas Sekus (laisvas) 2 ratas – Eivydas Sekus nugalėjo Bo Beckmaną (JAV) (0-3,2-0,1-0) Ketvirtfinalis – Tanneris Andrewsas (JAV) nugalėjo Eivydą Sekų (1-0,2-0) 4 ratas – Eivydas Sekus nugalėjo Bogdaną Kourinnorą (SWE) (2-0,0-1,2-0) 5 ratas – Jacob Fisher (JAV) nugalėjo Eivydą Sekų (6-0, 2-0)

84 KG – Aleksandras Kazakevičius (3 vieta) 1 ratas – Aleksandras Kazakevičius (laisvas) Ketvirtfinalis – Aleksandras Kazakevičius nugalėjo Nursultaną Tursynovą (KAZ) (0-2,1-0,1-0) Pusfinalis – Danyalas Gajiyevas (KAZ) nugalėjo Aleksandrą Kazakevičių (1-0,0-1,1-0) Paguoda – Aleksandras Kazakevičius nugalėjo Zahiti Fisniką (SWE) (1-0,0-5,1-0) Dėl trečios vietos – Aleksandras Kazakevičius nugalėjo Alkhazurą Ozdiyevą (KAZ) (0-2,1-0,1-0)

96 KG – Vilius Laurinaitis (1 vieta) 1 ratas – Vilius Laurinaitis nugalėjo Courtney Myersą (JAV) (1-0,7-0) Ketvirtfinalis – Vilius Laurinaitis nugalėjo Zhanarbeką Kabdolovą (KAZ) (2-0,7-0) Pusfinalis – Vilius Laurinaitis nugalėjo Fredriką Schoną (SWE) (1-0,1-0) Finalas – Vilius Laurinaitis nugalėjo Johną Wechterį (JAV) (1-0,2-0)

120 KG – Mindaugas Mizgaitis (3 vieta) 1 ratas – Mindaugas Mizgaitis nugalėjo Pete (Panagiotys) Gounaridį (JAV) (1-0,3-0) Ketvirtfinalis – Mindaugas Mizgaitis paguldė ant menčių Toby Ericksoną (JAV) ( 2-0,1:02) Pusfinalis – Johanas Eurenas (SWE) nugalėjo Mindaugą Mizgaitį (1-0,1-0) Paguoda – Mindaugas Mizgaitis nugalėjo Shori Maekawą (JPN) (1-0,1-0) Dėl trečios vietos – Mindaugas Mizgaitis nugalėjo Robby Smithą (JAV) (1-0,2-0)