Ignatas Konovalovas pasaulio čempionate pateko į dešimtuką!

Pasaulio dviračių čempionato atskiro starto lenktynėse vyrų elito grupėje lietuvis Ignatas Konovalovas užėmė 9 vietą ir nuo čempiono F. Cancellaros atsiliko 3 min. 33 sek.

Lietuvis – 10-tuke

Lietuvos dviratininkas Ignatas Konovalovas pademonstravo itin aukštą rezultatą 49,8 km ilgio distanciją numynęs per 1 val. 1 min. ir nuo čempionu tapusio šveicaro Fabiano Cancellaros atsiliko 3 min. 33 sek.

Nenugalimojo šveicaro triumfas

Šveicaras Fabianas Cancellara 49,8 km distanciją atskiro starto lenktynėse įveikė per 57 min. 55 sek. ir jau 3-iąkart iškovojo čempiono titulą, užtikrintai aplenkęs švedą Gustavą Larssoną (+1 min. 27 sek.) ir vokietį Tony Martiną (+2 min. 30 sek.).

Žemiau pateikiame pirmąjį 10-tuką:

1. Fabianas Cancellara (Šveicarija) 57 min. 55 sek.

2. Gustavas Larssonas (Švedija) +1 min. 27 sek.

3. Tony’s Martinas (Vokietija) +2 min. 30 sek.

4. Tomas Zirbelas (JAV) +2 min. 47 sek.

5. Marco Pinotti (Italija) +3 min. 02 sek.

6. Janezas Brajkovicius (Slovėnija) +3 min. 08 sek.

7. Koos Moerenhout (Olandija) +3 min. 11 sek.

8. Alexandras Vinokourovas (Kazachstanas) +3 min. 20 sek.

9. Ignatas Konovalovas (Lietuva) +3 min. 33 sek.

10. Bertas Grabschas (Vokietija) +3 min. 37 sek.

Kitų favoritų rezultatai

Olandas Larsas Boomas užėmė 16 vietą (+4 min. 24 sek.), britui Bradley Wigginsui, dėl iškilusių techninių problemų (video), atiteko 21 vieta (+4 min. 50 sek.), norvegas Edvaldas Boasson Hagenas buvo 27-tas (+5 min. 28 sek.), o prancūzas Jérome’as Coppelis – 56-as (+7 min. 36 sek.).

Lenktynėse dalyvavo 66 dviratininkai. Jų gretose nebuvo brito Marko Cavendisho, kuris, likus savaitei iki čempionato, susirgo plaučių uždegimu.