gustavas larssonas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gustavas larssonas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gustavas larssonas“.

Ignatas Konovalovas pasaulio čempionate pateko į dešimtuką!

Pasaulio dviračių čempionato atskiro starto lenktynėse vyrų elito grupėje lietuvis Ignatas Konovalovas užėmė 9 vietą ir nuo čempiono F. Cancellaros atsiliko 3 min. 33 sek. Lietuvis – 10-tuke Lietuvos dviratininkas Ignatas Konovalovas pademonstravo itin aukštą rezultatą 49,8 km ilgio distanciją numynęs per 1 val. 1 min. ir nuo čempionu tapusio šveicaro Fabiano Cancellaros atsiliko 3 min. 33 sek.
2009-09-24

Tomas Vaitkus neįveikė finalinio „Tour of Missouri“ etapo

Paskutiniame „Tour of Missouri“ etape, po kurio geltonus nugalėtojo marškinėlius (angl. Leader jersey) iškovojo amerikietis Davidas Zabriskie („Garmin-Slipstream“), iškrito 17 dviratininkų, tarp kurių – ir lietuvis Tomas Vaitkus („Astana“). 7 etapas, kurį laimėjo kanadietis Martinas Gilbert („Planet Energy“), buvo nesėkmingas ne tik Tomui Vaitkui.
2009-09-14

„Tour of Missouri“ finalo išvakarėse Tomas Vaitkus – 40-tas

Priešpaskutiniame „Tour of Missouri“ etape, kuriame buvo pasiektas didžiausias vidutinis greitis šių lenktynių istorijoje – 52 km/h,– Tomas Vaitkus finišavo 57-as, o bendroje įskaitoje pakilo viena pozicija aukštyn – į 40 vietą (+3 min. 3 sek.). Etapo rezultatai 6 etape, distancijoje „Chillicothe – St. Joseph“, greičiausias buvo italas Francesco Chicchi („Liquigas“) 177,4 km nuvažiavęs per 3 val. 41 min. 41 sek. Šis dviratininkas pernai laimėjo paskutinįjį „Tour of Missouri“ etapą.
2009-09-13

„Tour of Missouri“: T. Vaitkus iškrito iš 10-tuko (papildyta)

Penktadienį atskiro starto lenktynėse, kuriose greičiausias buvo amerikietis Davidas Zabriskie („Garmin-Slipstream“), tapęs naujuoju „Tour of Missouri“ lyderiu, o vienas dviratininkas buvo partrenktas lydinčio ekipažo automobilio, Tomas Vaitkus etapo rikiuotėje užėmė 51 vietą, o bendroje įskaitoje – 41 vietą. Lietuvis iškrito iš 10-tuko Iš „astaniečių“ geriausiai sekėsi amerikiečiui Leviui Leipheimeriui, kuris 30,6 km distanciją įveikė 1 min. 9 sek.
2009-09-12

„Tour de France 2009“: lyderiai nesikeičia

Ketvirtadienį vykusiame 6-ajame prestižinių daugiadienių dviratininkų lenktynių „Tour de France 2009“ etape „Gerona - Barcelona“, kurio ilgis -181,5 km, o tipas – lygumų distancija, triumfavo norvegas Thoras Hushovdas („Cervélo“). Th. Hushovdo parodytas laikas – 4 val. 21 min. 33 sek.. Jis tik akimirka aplenkė ispanus Oscarą Freire („Rabobank") ir Joaquiną Rojasą („Caisse d’Epargne“) bei dar dešimtis dviratininkų. Mat grupė finišavo kartu, nors ir ilgokai vijosi keturis bėglius.