alexandras vinokourovas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „alexandras vinokourovas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „alexandras vinokourovas“.

Ignatas Konovalovas pasaulio čempionate pateko į dešimtuką!

Pasaulio dviračių čempionato atskiro starto lenktynėse vyrų elito grupėje lietuvis Ignatas Konovalovas užėmė 9 vietą ir nuo čempiono F. Cancellaros atsiliko 3 min. 33 sek. Lietuvis – 10-tuke Lietuvos dviratininkas Ignatas Konovalovas pademonstravo itin aukštą rezultatą 49,8 km ilgio distanciją numynęs per 1 val. 1 min. ir nuo čempionu tapusio šveicaro Fabiano Cancellaros atsiliko 3 min. 33 sek.
2009-09-24

I. Konovalovas tęsia Ispanijos kalnų šturmą

Atgavę jėgas po poilsio dienos, penktadienį „Vuelta a España“ dalyviai vėl tęsė lenktynes Ispanijos kalnuose. Lietuvis Ignatas Konovalovas finišavo 147-as ir bendroje įskaitoje dar labiau nutolo nuo lyderio poziciją išsaugojusio A. Valverde's , nukritęs iš 120 į 129 vietą. 12 etapo 179,3 km distancijoje „Almería – Alto de Velefique“ dviratininkų laukė išbandymas 4 įkalnėse, kurių paskutinė (1 kategorijos) laukė finalinėje atkarpoje.
2009-09-11

„La Vuelta 2009“: sėkmingas I. Konovalovo startas

Ispanijos dviračių lenktynių prologą – 4,8 km garsiojoje „Formulės–1“ trasoje Asene (Olandija) – lietuvis Ignatas Konovalovas, atstovaujantis komandai „Cervélo“, įveikė 18-tas, o nuo atskiro starto lenktynes laimėjusio šveicaro Fabiano Cancellaros („Saxo bank“) atsiliko 22 sek. Nugalėtojas 9 sek. aplenkė belgą Tomą Booneną („Quick Step“) ir 12 sek.