fabianas cancellara

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „fabianas cancellara“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „fabianas cancellara“.

Siaubinga griūtis prestižinėse lenktynėse: dviratininkams lūžo kaulai, stuburo ir kaklo slanksteliai

„Tour de France“ lenktynėse – siaubinga griūtis. Vienas po kito tarsi domino kauliukams kritusiems dviratininkams lūžo kaulai, stuburo ir kaklo slanksteliai, o prestižinės lenktynės pirmą kartą buvo sustabdytos. Iki trečiojo etapo finišo buvo likę apie 60 km, kai daugiau nei 20 dviratininkų staiga sugriuvo ant žemės. Masinė griūtis prasidėjo parkritus Williamui Bonnet, o 50 km/h greičiu iš paskos važiavę kiti dviratininkai sustabdyti nebeturėjo jokių šansų.
2015-07-07

„Tour de France“ lyderiu išliko F. Cancellara

97-ųjų prestižiškiausių daugiadienių dviračių lenktynių „Tour de France“ penktąjį etapą ketvirtadienį laimėjo britų sprinteris Markas Cavendishas („HTC-Columbia“). Jis 187,5 km nuvažiavo per 4 val. 30 min. 50 sek. 24-erių metų lietuvis Ignatas Konovalovas, padedantis Šveicarijos komandos „Cervelo“ lyderiams, liko 182-as. „Tour de France“ lenktynių debiutantas nuo nugalėtojo atsiliko 3 min. 31 sek. Vienas „Cervelo“ lyderių norvegas Thoras Hushovdas finišavo penktas.
2010-07-09

Pasaulio čempionate Ignatas Konovalovas – 30-tas

Sekmadienį paskutinėje Pasaulio dviračių čempionato rungtyje vyrų elito grupėje Ignatas Konovalovas įveikė visą 262,2 km lygumos distanciją ir pateko į 30-tuką, nuo čempiono, australo Cadelio Evanso, atsilikęs 2 min. 30 sek. Lietuvis finišavo kartu su tokiais favoritais kaip F. Pozzato, A. Vinokourovas, S. Chavanelis ir užėmė 30 vietą. Pirmasis 10-tukas atrodo taip: 1. Cadelis Evansas (Australija) 6 val. 56 min. 26 sek. 2. Alexandras Kolobniovas (Rusija) +27 sek.
2009-09-27

Ignatas Konovalovas pasaulio čempionate pateko į dešimtuką!

Pasaulio dviračių čempionato atskiro starto lenktynėse vyrų elito grupėje lietuvis Ignatas Konovalovas užėmė 9 vietą ir nuo čempiono F. Cancellaros atsiliko 3 min. 33 sek. Lietuvis – 10-tuke Lietuvos dviratininkas Ignatas Konovalovas pademonstravo itin aukštą rezultatą 49,8 km ilgio distanciją numynęs per 1 val. 1 min. ir nuo čempionu tapusio šveicaro Fabiano Cancellaros atsiliko 3 min. 33 sek.
2009-09-24

I. Konovalovas pasitraukė iš „Vueltos“

Sekmadienį, likus lygiai savaitei iki didžiojo finalo, lietuvis Ignatas Konovalovas, atstovaujantis komandai „Cervélo“, nestartavo „Vuelta a España“ lenktynėse. Dar vakar, po 13 etapo, I. Konovalovas pagerino savo rezultatą, iš 129 vietos pakildamas į 89 vietą (+1 val. 30 min. 30 sek.). Pasitraukė ir Fabianas Cancellara Šios dienos etapo lenktynių nepradėjo ir Fabianas Cancellara, buvęs vienu didžiausių favoritų ir sprinto specialistų.
2009-09-13

I. Konovalovas tęsia Ispanijos kalnų šturmą

Atgavę jėgas po poilsio dienos, penktadienį „Vuelta a España“ dalyviai vėl tęsė lenktynes Ispanijos kalnuose. Lietuvis Ignatas Konovalovas finišavo 147-as ir bendroje įskaitoje dar labiau nutolo nuo lyderio poziciją išsaugojusio A. Valverde's , nukritęs iš 120 į 129 vietą. 12 etapo 179,3 km distancijoje „Almería – Alto de Velefique“ dviratininkų laukė išbandymas 4 įkalnėse, kurių paskutinė (1 kategorijos) laukė finalinėje atkarpoje.
2009-09-11

„La Vuelta“: I. Konovalovas apgynė „Cervélo“ garbę

Šeštadienį vykusiose atskiro starto lenktynėse (7 etapas) Valencijoje I. Konovalovas buvo greičiausias iš savo komandos draugų ir etapo įskaitoje užėmė 38 vietą (1 min. 50 sek. skirtumu nuo F. Cancellaros). F. Cancellarai – nėra lygių Bendros įskaitos lyderiu, be abejo, tapo neprilygstamasis šio tipo važiavimo specialistas, šveicaras Fabianas Cancellara („Saxo Bank“), 30 km distanciją įveikęs per 36 min. 41 sek. Tarp pirmų geriausiųjų – britas D. Millaras iš „Garmin-Slipstream“ (+32 sek.
2009-09-05

„La Vuelta“: Ignatas Konovalovas 174-as

6 etape, kurį laimėjo slovėnas B. Bozićius („Vacansoleil“), lietuvis I. Konovalovas („Cervélo“) finišavo 177-as (+6 min. 55 sek.), o bendroje įskaitoje pakrito į 174 vietą, padidindamas skirtumą nuo vėl lyderiaujančio A. Greipelio („Columbia“) 16 sek. 8 sek. Bendrosios įskaitos 5-tukas - su A. Greipeliu priešakyje - išliko nepakitęs, tačiau visi, išskyrus T. Booneną, sumažino skirtumą iki pirmaujančio vokiečio: 1. André Greipelis (GER/Columbia) 24 val. 21 min. 13 sek.
2009-09-04

I. Konovalovas tęsia „La Vuelta“ lenktynes

Po vienos poilsio dienos, „Vuelta a España“ lenktynėse toliau važiuoja Ignatas Konovalovas ir dar 195 dviratininkai (iškrito Ch. Wegelius („Silence-Lotto“), Ch. Horneris („Astana“) ir R. Kiserlovskis („Fuji-Servetto“)). Lietuvis, išvengęs traumos 4 etapo griūtyse, šiandien įveikė 5 etapą, kuris jau vyko Ispanijoje (temp. 36-40ºC), ir bendroje įskaitoje pakylėjo į 145 vietą (iš 176-tos), nors skirtumo nuo naujojo lenktynių lyderio André Greipelio („Columbia“) ir nesumažino (+9 min. 58 sek.
2009-09-03

„La Vuelta“: I. Konovalovas – vienas iš paskutiniųjų

Ignatas Konovalovas ilgiausiame „Vuelta a España“ lenktynių etape (4 etapas, 225,5 km), prasidėjusiame Olandijoje (Venlo) ir pasibaigusiame Belgijoje (Liège), finišavo 189-tas (iš 197), o bendroje įskaitoje prarado 108 vietą ir nukrito į 176-tą, nuo vis dar lyderiaujančio F. Cancellaros nutolęs 9 min. 4 sek.