Pergalingai Eurolygos sezoną pradėjo Atėnų „Panathinaikos“ klubas, į kurį grįžo lietuvis Šarūnas Jasikevičius, B grupės rungtynėse savų sirgalių akivaizdoje 98:77 (25:16, 27:33, 25:12, 19:13) be didesnio vargo susidorojęs su Malagos „Unicaja“.

Andalūzai iš paskutiniųjų graikams priešinosi du kėlinius, tačiau po pertraukos „Panathinaikos“ nutolo nebepavejamai ir iškovojo nesunkią pergalę.

Įdomu, kad „Panathinaikos“ pirmųjų Eurolygos reguliariojo sezono rungtynių nepralaimi jau aštuntus metus.

Š.Jasikevičius nugalėtojams per 9 minutes spėjo pelnyti 10 taškų (3/3 dvit., 1/1 trit., 1/1 baud.), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, tačiau prasižengė 4 kartus.

„Panathinaikos“: Dimitris Diamantidis 17 (7 rez. perd.), Romainas Sato 16 (6 atk. kam.), Kostas Kaimakoglou ir Stevenas Smithas po 13, Nickas Calathesas 12, Š.Jasikevičius ir Aleksandras Maričius po 10.

„Unicaja“: Kristapas Valteris ir Hrvoje Peričius po 13, Nedzadas Sinanovičius 11 (8 atk. kam.), Earlas Rowlandas 10.