diamantidis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „diamantidis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „diamantidis“.

Pirmąjį Graikijos čempionato derbį laimėjo „Olympiacos“

Pirmąjame Graikijos krepšinio pirmenybių grandų mūšyje pergalę šventė čempionų titulą ginantys Pirėjo „Olympiacos“ krepšininkai su Martynu Gecevičiumi, kurie svečiuose 64:60 (18:14, 22:14, 14:17, 10:15) palaužė Jono Mačiulio atstovaujamą Atėnų „Panathinaikos“ ekipą. Pirėjo komandos gynėjas M.Gecevičius aikštėje nepasirodė.
2012-10-22

D. Diamantidis – „Armani Jeans“ ekipos akiratyje

Italijos žiniasklaida skelbia, jog Milano „Armani Jeans“ ekipa rimtai svarsto galimybę vasarą prisivilioti vieną geriausių Europos gynėjų Dimitrį Diamantidį. Skelbiama, jog pinigais besišvaistantis italų klubas gali pasiūlyti gerokai didesnę algą nei Atėnų ekipa, kuri vasarą dar labiau apkarpys savo biudžetą. Anot to paties šaltinio, dėl sumažėjusio biudžeto komandą vasarą turėtų palikti ir Mike'as Batiste bei vyr. treneris Želimiras Obradovičius.
2012-05-29

Naudingiausias Eurolygos sezono krepšininkas – A. Kirilenka

Šeštadienį vakare Stambule surengtoje iškilmingoje apdovanojimų ceremonijoje buvo paskelbti geriausių Eurolygos žaidėjų simboliniai penketai bei naudingiausias krepšininkas. Į pirmąjį penketuką pateko Atėnų „Panathinaikos“ gynėjas Dimitris Diamantidis, Barselonos „Regal Barcelona“ aukštaūgis Erazemas Lorbekas, Pirėjo „Olympiacos“ lyderis Vassilis Spanoulis ir du Maskvos CSKA žaidėjai - Nenadas Krstičius bei Andrejus Kirilenka.
2012-05-12

D. Diamantidis – naudingiausias pirmųjų Eurolygos ketvirtfinalio rungtynių žaidėjas

Naudingiausiu pirmųjų Eurolygos ketvirtfinalio rungtynių žaidėju tapo 31 naudingumo balą surinkęs Atėnų „Panathinaikos“ ekipos gynėjas Dimitris Diamantidis. Graikas rungtynėse su Tal Avivo „Maccabi“ ekipa per 21 minutę pelnė 15 (dvitaškiai 2/3 tritaškiai 2/3, baudos 5/5) taškų, atkovojo 5 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 ir prarado 3 kamuolius, blokavo 2 varžovų metimus, išprovokavo 7 pražangas bei 3 kartus prasižengė.
2012-03-22

Š. Jasikevičius vedė „Panathinaikos“ į pergalę

Eilinę pergalę Graikijos čempionate šventė Šarūno Jasikevičiaus atstovaujamas Atėnų „Panathinaikos“ (20 ir 2) klubas, išvykoje 97:64 (29:9, 31:19, 14:25, 23:11) sutriuškinęs Atėnų „Peristeri“ (6 ir 16) ekipą. Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs lietuvis per 13 minučių spėjo pelnyti 18 taškų (2/6 dvitaškiai, 4/4 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), atkovojo kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, po sykį suklydo ir prasižengė.
2012-03-16

„Panathinaikos“ su Š. Jasikevičiumi išvargo pergalę Graikijoje

Šarūno Jasikevičiaus atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ Graikijos lygos dvikovoje išvykoje po atkaklios kovos 72:68 (14:12, 17:20, 17:19, 24:17) palaužė Salonikų „Aris“ krepšininkus. Š.Jasikevičius per 20 minučių surinko 7 taškus (3/7 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 1/2 baudos metimai), atkovojo vieną kamuolį, atliko tris rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį bei dusyk suklydo, surinkdamas 4 naudingumo balus.
2012-01-14

Š. Jasikevičiaus indėlis į komandos pergalę – 9 taškai

Triuškinančią pergalę Graikijos krepšinio čempionate iškovojo Atėnų „Panathinaikos“ (5/1) ekipa, kuri savo aikštelėje 84:58 (26:13, 19:9, 21:14, 18:22) sutriuškino Atėnų „Ilysiakos“ (3/4) krepšininkus. 17 minučių aikštelėje praleidęs Šarūnas Jasikevičius nugalėtojams pelnė 9 (dvitaškiai 1/2, tritaškiai 2/2, baudos 1/2) taškus, atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 2 sykius suklydo, išprovokavo varžovo pražangą bei kartą pažeidė taisykles.
2011-12-03

D. Diamantidis išgelbėjo „Panathinaikos“ nuo nesėkmės Malagoje

Pirmajame kėlinyje įgytą solidžią persvarą išvaistęs Atėnų „Panathinaikos“ (4/2) klubas vos išvengė trečiosios nesėkmės iš eilės Eurolygos turnyre. Graikijos čempionai svečiuose tik paskutinėmis minutėmis akimirkomis 77:76 (27:17, 18:26, 13:14, 19:19) palaužė Malagos „Unicaja“ (3/3) krepšininkus. Pergalingą tritaškį iki mačo pabaigos likus vienai sekundei pataikė Dimitris Diamantidis.
2011-11-25

Sėkmingai jam skirtą laiką išnaudojęs Š. Jasikevičius prisidėjo prie „Panathinaikos“ pergalės

Antrąją pergalę Graikijos pirmenybėse pasiekė Šarūno Jasikevičiaus atstovaujamas Atėnų „Panathinaikos“ klubas, kuris išvykoje 95:74 (23:24, 28:16, 20:18, 24:16) sutriuškino Dramos KAO (0 ir 2) krepšininkus. 13 minučių žaidęs Lietuvos rinktinės įžaidėjas įmetė 8 taškus (2/3 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 1/2 baudos metimai), atliko rezultatyvų perdavimą ir prasižengė. Nugalėtojams Dimitris Diamantidis pelnė 16 taškų, Kostas Tsartsaris ir Davidas Loganas - po 15, Nickas Calathesas pridėjo 11 taškų.
2011-10-29

Į „Panathinaikos“ grįžęs Š. Jasikevičius neprametė nė vieno metimo

Pergalingai Eurolygos sezoną pradėjo Atėnų „Panathinaikos“ klubas, į kurį grįžo lietuvis Šarūnas Jasikevičius, B grupės rungtynėse savų sirgalių akivaizdoje 98:77 (25:16, 27:33, 25:12, 19:13) be didesnio vargo susidorojęs su Malagos „Unicaja“. Andalūzai iš paskutiniųjų graikams priešinosi du kėlinius, tačiau po pertraukos „Panathinaikos“ nutolo nebepavejamai ir iškovojo nesunkią pergalę. Įdomu, kad „Panathinaikos“ pirmųjų Eurolygos reguliariojo sezono rungtynių nepralaimi jau aštuntus metus.