0

Pirmajame kėlinyje įgytą solidžią persvarą išvaistęs Atėnų „Panathinaikos“ (4/2) klubas vos išvengė trečiosios nesėkmės iš eilės Eurolygos turnyre. Graikijos čempionai svečiuose tik paskutinėmis minutėmis akimirkomis 77:76 (27:17, 18:26, 13:14, 19:19) palaužė Malagos „Unicaja“ (3/3) krepšininkus.

Pergalingą tritaškį iki mačo pabaigos likus vienai sekundei pataikė Dimitris Diamantidis.

Jau pirmajame ketvirtyje dviženklę persvarą įgiję svečiai antrojo kėlinio pradžioje ją padidino iki penkiolikos taškų (38:23), tačiau Kristapas Valteris paskutinę ketvirčio sekundę metimu iš vidurio aikštės sumažino „Unicaja“ atsilikimą iki dviejų taškų (43:45), o iškart po didžiosios pertraukos rezultatas tapo lygus - 45:45.

Atkakli kova išliko iki paskutinių mačo minučių. Įpusėjus lemiamam ketvirčiui rezultatas buvo lygus (64:64), o likus žaisti pustrečios Berni Rodriguezas baudų metimais po labai ilgos pertraukos išvedė į priekį „Unicaja“ klubą - 68:67. Prasidėjus paskutinei mačo minutei aikštės šeimininkų persvara pasiekė tris taškus (75:71), tačiau du tritaškius iš eilės pataikęs D.Diamantidis išgelbėjo svečius nuo trečiosios nesėkmės.

Šarūnas Jasikevičius nugalėtojams per 9 minutes pelnė 4 (dvitaškiai 2/6) taškus, atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei kartą pažeidė taisykles.

„Unicaja“: L.Zoričius 21 (dvitaškiai 8/13), T.Dardenas 13 (7 atk. kam.), K.Valteris 11 (5 rez. perd.), J.Garbajosa ir G.Fitchas - po 9.

„Panathinaikos“: D.Diamantidis 23 (tritaškiai 7/11), S.Smithas (6 atk. kam.) ir R.Sato (6 atk. kam.) - po 13, M.Batiste'as ir D.Loganas - po 8.