Praėjus kiek daugiau nei 8 mėnesiams nuo pasaulį sukrėtusios Christiano Erikseno nelaimės „Euro 2020“ čempionate danas grįžo į oficialias futbolo rungtynes.

Su Anglijos „Premier“ lygos klubu „Brentford“ kontraktą pasirašęs danas išbėgo į aikštę šeštadienio rungtynėse su „Newcastle“. Naujajai dano komandai rungtynės susiklostė nesėkmingai – jau pirmajame kėlinyje „Brentford“ liko mažumoje, praleido 2 įvarčius ir galiausiai pralaimėjo rezultatu 0:2.

Ch.Eriksenas aikštėje pasirodė 52-ą minutę. Jis apie 40 minučių sužaidė aukšto intensyvumo rungtynėse ir po rungtynių, nepaisant komandos rezultato, neslėpė jog jaučiasi labai gerai.

„Atmetus rungtynių rezultatą, esu labai laimingas žmogus. Žinant viską, ką turėjau išgyventi, dabar jausmas tikrai nuostabus. Treneris prieš išleisdamas į aikštę nieko ypatingo nepasakė. Mes su juo ir taip kalbėjomės kiekvieną dieną keletą pastarųjų savaičių. Jis tik palinkėjo sėkmės ir pasakė, kad pasimėgaučiau žaidimu.

„Brentford“ klube jaučiuosi ypatingai gerai. Čia visi yra labai rūpestingi ir man padeda. Čia yra ir mano šeima, tėvai, vaikai, uošvė ir keletas gydytojų, kurie man padėjo atsigauti. Jiems teko išgyventi dar sunkesnį laikotarpį nei man“, - kalbėjo Ch.Eriksenas.

Danas pridėjo, kad „Brentford“ klubas dabar koncentruojasi tik į išlikimą „Premier“ lygoje. Šiuo metu klubas su 24 taškais užima 15-ą vietą turi 3 tšk. pranašumą prieš „iškritimo zonoje“ esančias ekipas.