Savaitgalį Kaune vyko tarptautinės kasmetinės fechtavimosi varžybos ,,Lietuvos taurė-2011“. Nugalėtoja tarp moterų tapo 23 metų kaunietė Agnė Švelnienė 15:14 įveikusi Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės atstovę Liną Batulevičiūtę. Trečiąsias vietas iškovojo kaunietės -penkiolikmetė Viktė Ažukaitė ir devyniolikmetė Paulina Matlauskaitė, praneša Lieuvos fechtavimo sąjunga.

Vyrų varžybose nugalėtoju tapo 2009 metų pasaulio čempionas (špaga) Antonas Avdejevas iš Rusijos, kuris 15:5 įveikė 23 metų lietuvį Ramūną Švelnį. Trečiąsias vietas iškovojo lietuvis Nikolajus Čaldinas ir rusas Sergėjus Chodosas.

Iš viso varžybose dalyvavo 49 fechtuotojai iš Lietuvos, Latvijos, Rusijos, Prancūzijos ir Austrijos.

Varžybų metu taip pat apdovanoti geriausi Lietuvos fechtuotojai-jaunių amžiaus grupėje– Viktė Ažukaitė ir Lukas Minkevičius, jaunimo-Paulina Bajorūnaitė ir Andrius Vasiliauskas, suaugusiųjų-Jūratė Stučinskaitė-Marclay ir Nikolajus Čaldinas.