švelnienė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „švelnienė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „švelnienė“.

Išaiškėjo geriausi sezono fechtuotojai

Gegužės 10-11 d. Vilniuje vyko kasmetinis Lietuvos fechtavimo čempionatas, padėjęs išsiaiškinti geriausius sezono fechtuotojus. Varžybose iš viso kovojo 78 špagininkai, teigiama pranešime spaudai. Asmeninėse moterų varžybose tarp 32 dalyvių nugalėjo Jūratė Marclay, finale 15-8 įveikusi Rimantę Pacevičiūtę. Pusfinalyje J. Marclay 15-12 įveikė Agnę Švelnienę, o R. Racevičiūtė tuo pačiu rezultatu laimėjo prieš Akvilę Katkovaitę.
2014-05-12

Į fechtuotojų turnyro finalą pateko ir penkiakovininkė

Savaitgalį Kaune vyko tarptautinės kasmetinės fechtavimosi varžybos ,,Lietuvos taurė-2011“. Nugalėtoja tarp moterų tapo 23 metų kaunietė Agnė Švelnienė 15:14 įveikusi Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės atstovę Liną Batulevičiūtę. Trečiąsias vietas iškovojo kaunietės -penkiolikmetė Viktė Ažukaitė ir devyniolikmetė Paulina Matlauskaitė, praneša Lieuvos fechtavimo sąjunga.