Antradienio popietę Jonavos „CBet“ ekipa stojo į FIBA Čempionų lygos atrankos kovą su Strasbūro SIG. Antalijoje vykusiose rungtynėse Virginijaus Šeškaus auklėtiniai didžiąją laiko dalį pirmavo, tačiau galiausiai 78:83 (21:13; 23:22; 20:22; 14:26) nusileido varžovams iš Prancūzijos.

Nors po šio pralaimėjimo V. Šeškaus auklėtiniai prarado šansus žaisti Čempionų lygoje, jonaviškiai jau anksčiau yra pranešę, kad žais FIBA Europos taurėje.

V. Šeškaus auklėtiniai pirmieji atsidarė savo taškų sąskaitą ir visą pirmąjį ketvirtį pirmavo, o šiam pasibaigus buvo priekyje 21:13.

Antrajame kėlinyje Jonavos ekipos žaidimas ir toliau klostėsi sėkmingai ir po dviejų ketvirčių jonaviečiai pirmavo 44:35.

Po pertraukos kur kas sėkmingiau žaidė Strasbūro krepšininkai, kuriems greitai pavyko nutirpdyti savo atsilikimą iki vos 3 taškų. Visgi Jonavos krepšininkai prieš lemiamą kėlinį dar sugebėjo padidinti savo persvarą iki 7 taškų (64:57).

Lemiamą kėlinį prancūzai pradėjo spurtu ir greitai išlygino rezultatą (67:67).  Likus minutei iki rungtynių pabaigos „CBet“ atsilikinėjo jau atsilikinėjo vienu tašku, o S. Mičovičiaus tritaškis likus 45 sekundėms išvedė „CBet“ į priekį 78:76.

Vis dėlto, SIG atstovas Ph. Boothas dvitaškiu lygino rezultatą, o tuo metu dar buvo užfiksuota pražanga T. Jogėlai prieš P. Lacombe. Pastarasis realizavo antrąjį baudos metimą ir „CBet“ jau atsiliko 78:79. Galiausiai prancūzai sugebėjo pelnyti dar 4 taškus ir laimėjo rungtynes.

„CBet“: Strahinja Mičovičius 19, Michaelas Hughesas 12, Edvinas Šeškus 10, Ivanas Gandia-Rosas 9, Nojus Mineikis ir Mike‘as Lewisas po 8.

SIG: Leo Cavaliere 18, Chaundee Brownas 17, Philas Boothas 16, Quintonas Hookeris 11, Paulas Lacombe‘as 9.

Strasbūro krepšininkai atrankos pusfinalyje, kuris vyks ketvirtadienį susitiks su „Karhu Basket“ ir „Nes Ziona“ poros laimėtoja.