Trečiadienio naktį NBA lygoje Memfio „Grizzlies“ namuose 130:125 (37:34; 38:30; 26:32; 29:29)  įsirašė pergalę prieš Hiustono „Rockets“ ekipą. Po devynių rungtynių pertraukos į aikštę sugrįžo Memfio ekipos gynėjas Ja Morantas.

Pirmą kartą nuo kovo 4 dienos aikštėje pasirodė J. Morantas, kuris per 24 žaidimo minutes į Memfio ekipos sąskaitą pridėjo 17 taškų, 4 atkovotus kamuolius ir 5 rezultatyvius perdavimus. „Grizzlies“ gynėjas buvo suspenduotas po to, kai „Instagram“ tiesioginėje transliacijoje demonstravo ginklą ir dėl tokio elgesio įsivėlė į socialinį konfliktą.

„Kai išėjau į aikštę ir pamačiau sirgalių reakciją į mano sugrįžimą, man palengvėjo. Tai mane privertė gerai jaustis viduje“, – po rungtynių sakė J. Morantas.

Memfio ekipoje rezultatyviausiai rungtyniavo Jarenas Jacksonas, kuris per 35 minutes pelnė 37 taškus bei atkovojo 10 kamuolių.

Tuo tarpu „Rockets“ ekipoje rezultatyviausias buvo Jalenas Greenas, kuris per 37 minutes į savo sąskaitą pridėjo buvo 32 taškus, 3 atkovotus kamuolius ir 3 rezultatyvius perdavimus.

„Grizzlies“ ekipai tai buvo septintoji pergalė per pastarąsias aštuonerias rungtynes ir ketvirtoji iš eilės. Memfio klubo krepšininkai užsitikrino pirmąją vietą Pietvakarių divizione, kurį laimi antrus metus paeiliui.

„Grizzlies“: Jarenas Jacksonas 37 (10 atk. kam., 2 atk. kam.), Desmondas Bane'as 20 (3 atk. kam., 7 rez. perd.), Ja Morantas 17 (4 atk. kam., 5 rez. perd.), Tyusas Jonesas 14 (3 atk. kam., 7 rez. perd.), Davidas Roddy (3 atk. kam., 1 rez. perd.) ir Luke'as Kennardas (4 atk. kam., 1 rez. perd.) po 13, Santis Aldama 5 (1 atk. kam., 1 rez. perd.), Kennethas Loftonas 5 (4 atk. kam., 2 rez. perd.), Xavieras Tillmanas 4 (2 atk. kam., 1 rez. perd.), John Koncharas 2 (2 atk. kam.).

„Rockets“: Jalenas Greenas 32 (3 atk. kam., 3 rez. perd.), Kenyonas Martinas 31 (6 atk. kam.), Alperenas Šengunas 25 (8 atk. kam., 4 rez. perd.), Jabari Smithas 16 (5 atk. kam., 2 rez. perd.), Kevinas Porteris 14 (10 atk. kam., 10 rez. perd.), Taris Easonas 5 (8 atk. kam, 2 rez. perd), Joshas Cristopheris 2 (4 rez. perd).