„Manchester City“ iškovojo antrą pergalę Anglijos „Premier“ lygoje iš eilės. Pepo Guardiolos auklėtiniai šeštadienį pirmosiose 31-ojo turo rungtynėse 4:2 (1:1) įveikė namie žaidusius „Crystal Palace“.

Pirmieji rungtynėse jau trečią rungtynių minutę pasižymėjo aikštės šeimininkai, po Jeano Philippe-Matetos įvarčio trumpam pabėgę į priekį 1:0.

Dar tame pačiame kėlinyje lygybę atstatė Kevinas De Bruyne, tačiau išsiveržti į priekį „miestiečiams“ niekaip nepavyko.

Po ilgosios pertraukos vis daugiau „City“ futbolininkų pradėjo jungtis į puolimą ir įvarčiu jau 47-ą minutę pasižymėjo Rico Lewisas.

Atslūgus įtampai P. Guardiolos kariauna atsipalaidavo ir žaidė laisviau, o tai lėmė dar vieną K. De Bruynes ir Erlingo Haalando įvartį.

„Crystal Palace“ pirmojo kėlinio gale po Odsonne Edouardo smūgio švelnino skirtumą iki 2:4, tačiau per pridėtas 7 papildomas žaidimo minutes nieko pavojingo nebesukūrė.

Šiose rungtynėse „Manchester City“ gretose poilsio gavo praėjusiose rungtynėse tris įvarčius pelnęs Philas Fodenas, tuo tarpu į aikštę po vienų rungtynių poilsio sugrįžo E. Haalandas ir K. De Bruyne.

Tris taškus iškovoję „Manchester City“ turnyrinėje lentelėje pasivijo pirmoje vietoje esančią „Liverpool“. Abi ekipos dabar turi po 70 taškų. Trečioje vietoje esantys Londono „Arsenal“ turi 68 taškus.