Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate penktadienį "New Orleans Hornets" komanda, kuriai atstovauja Darius Songaila, namuose 100:93 (26:21, 20:35, 26:24, 28:13) įveikė "Orlando Magic" ekipą.

Lietuvis dėl čiurnos traumos nerungtyniavo.

"Hornets" (31 pergalė/28 pralaimėjimai) komandoje pasižymėjo Deividas Vestas (David West). Jo sąskaitoje - 40 taškų ir 10 atkovotų kamuolių. Markusas Torntonas (Marcus Thornton) pelnė 18 taškų, o Darenas Kolisonas (Darren Collison) pridėjo 16 taškų.

"Magic" (39/20) ekipoje Dvaitas Hovardas (Dwight Howard, 10 atk. kam.) surinko 26 taškus, Džemyras Nelsonas (Jameer Nelson, 11 rezultatyvių perdavimų) - 19, Džei Džei Redikas (J. J. Redick) - 11, Metas Bernsas (Matt Barnes) - 10.

Įpusėjus trečiajam kėliniui, "Hornets" atsiliko 71:53, tačiau ketvirtajame kėlinyje, likus žaisti 4 min. 25 sek., komandas skyrė tik vienas taškas 85:86. "Hornets" laimėjo atkarpą 11:0 ir, prasidėjus paskutinei susitikimo minutei, įgijo dešimties taškų pranašumą 96:86 ir išsaugojo pergalingą persvarą iki finalo sirenos.

"Hornets" komanda Vakarų konferencijoje užima devintąją vietą, o "Magic" ekipa Rytų konferencijoje žengia antra.