Ne pačias geriausias rungtynes sužaidusios „Hoptrans-Sirenos“ parsivežė pergalę iš Šiaulių. Antrąją vietą Lietuvos moterų krepšinio lygos čempionate užimanti Kauno r. komanda tik antroje dvikovos pusėje sugebėjo palaužti „Rūtos-Universiteto“ pasipriešinimą - 83:64 (18:14, 21:19, 19:12, 25:20). 24 kamuolius atkovojusi Kornelija Balčiūnaitė pagerino šio sezono lygos rekordą.

Dvikovos pradžia sėkmingiau susiklostė viešnioms, kurios po Eglės Tarasevičiūtės tritaškio pirmavo 8:0. Bet pirmojo ketvirčio viduryje šiaulietės perėmė iniciatyvą, panaikino turėtą deficitą ir po Katerinos Kašlei dvitaškio išsiveržė į priekį - 12:10.

Milda Sauliūtė tritaškiu pradėjo „Hoptrans-Sirenų“ spurtą, kuris tęsėsi ir antrajame kėlinuke. Po jo kaunietės ne tik susigrąžino turėtą pranašumą, bet ir įgijo dviženklę persvarą - 18:30. „Rūta-Universitetas“ rankų nenuleido ir ėmė mažinti atsilikimą. Ketvirčio pabaigoje tikslą pasiekė Ievos Kazlauskaitės tritaškis, po kurių aikštelės šeimininkės perpus sumažino atsilikimą.

Po banguotos trečiojo kėlinuko pradžios, „Hoptrans-Sirenos“ dar kartą spurtavo. Gintarei Jasiunskaitei pataikius iš toli, viešnios vėl susikrovė dviženklį pranašumą, o po Eglės Tarasevičiūtės dvitaškio - pirmavo 43:58. Paskutiniojo ketvirčio pradžioje skirtumui perkopus 20 taškų ribą, tapo aišku, kad pergalės vienos LMKL čempionato lyderių nepaleis.

„Rūtai-Universitetui“ I.Mikelėnaitė įmetė 15, I.Kazlauskaitė ir S.Kuodienė (11 atk. kamuolių) - po 11.

„Hoptrans-Sirenoms“ K.Balčiūnaitė pelnė 21 tašką, atkovojo 24 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei perėmė 8 kamuolius, surinkdama 49 naudingumo balus bei pagerindama asmeninį rekordą. S.Okockytės sąskaitoje - 15 taškų ir 8 rezultatyvūs perdavimai, 10 taškų pridėjo R.Žemantauskaitė-Matlašaitienė.