0

Kauno rajono „Hoptrans-Sirenų“ (8-1) komanda Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) netikėtai lengvai sutriuškino čempiones. Lino Šalkaus auklėtinės išvykoje 81:63 (24:15, 18:14, 22:16, 17:18) nepaliko vilčių Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ (8-1) krepšininkėms ir iškovojo aštuntąją pergalę iš eilės.

Viešnios dviženklį pranašumą susikrovė jau pirmame kėlinyje – 21:9. Grįžus po ilgosios pertraukos „Hoptrans-Sirenos“ spurtavo 11:0 ir skirtumas tarp komandy tapo triuškinantis (50:29, 23-ąją min.).

Per likusią mačo dalį kaunietės nesumažino savo apsukų ir net neleido sostinės ekipai pagalvoti apie pergalę. „Hoptrans-Sirenos“ dvigubai taikliau už varžoves mėtė tritaškius. Jos pataikė 8 tolimus metimus iš 22 bandymų (36 proc.), kuomet oponentės atakavo vos 17 proc. tikslumu (4/23 trit.).

„Žaidėme tikrai komandinį krepšinį ir gynyboje padėjome viena kitai. Varžovės negalėjo atlikti net kai kurių atakų. Galbūt vilnietės buvo šiek tiek atsipalaidavusios po dviejų pergalių Eurolygoje, bet kiekvieną varžovą reikia gerbti. Jų atsarginių žaidėjų suolelis yra kur kas ilgesnis. Manau, tokios lengvos pergalės buvo sunku tikėtis“, – po mačo kalbėjo „Hoptrans-Sirenų“ gynėja Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė.

„Kibirkštis-VIČI“: Vita Kuktienė 12, Sofija Aleksandravičius 10, Greta Šniokaitė 7, Hollie Mershon 7.

„Hoptrans-Sirenos“: Iveta Šalkauskė 28 (9 atk. kam., 4/7 trit.), Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė 20, Kornelija Balčiūnaitė 12, Milda Sauliūtė 11.

Kitas rungtynes „Hoptrans-Sirenos“ išvykoje žais su Vilniaus „Jaunųjų talentų“ ekipa, o „Kibirkštis-VIČI“ taip pat svečiuose susitiks su Klaipėdos „Fortūnos“ komanda.