Atlantos „Hawks“ iššvaistė 26 taškų pranašumą, bet Rytų konferencijos pusfinalį pradėjo pergale prieš Filadelfijos „76ers“ ir perėmė namų aikštės pranašumą.

„Hawks“ išvykoje 128:124 (42:27, 32:27, 25:29, 29:41) patiesė varžovus ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 1:0.

Reguliariame sezone „76ers“ užėmė pirmą vietą, „Hawks“ – penktą.

Tarp pirmo ir antro kėlinio tritaškiais varžovus bombardavusi „Hawks“ spurtavo 17:0 ir pradėjo triuškinti šiuos. Svečiai užtikrintai pirmavo iki pat ketvirto kėlinio vidurio, kai priekyje dar buvo 116:99.

Vis tik „76ers“ spurtavo 11:0 ir likus žaisti minutę ekipas teskyrė trys taškai – 118:115.

Po kelių varžovų klaidų Filadelfijos krepšininkai priartėjo per du taškus, bet Bogdanas Bogdanovičius taikliai realizavo baudos metimus ir įtvirtino „Hawks“ pergalę.

Šiame susitikime Atlantos klubas pataikė 20 tritaškių iš 47.

Nugalėtojams Trae Youngas pelnė 35 taškus ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų, „76ers“ gretose spindėjo traumuotas žaidęs Joelis Embiidas – 39 taškai ir 9 atkovoti kamuoliai.

„76ers“: J. Embiidas 39, S. Curry 21, T. Harrisas 20, B. Simmonsas 17 (10 rez. perd.), M. Thybulle 10.

„Hawks“: T. Youngas 35, J. Collinsas ir B. Bogdanovičius po 21, K. Huerteris 15, C. Capela 11 (10 atk. kam.).