Trečiąjį pralaimėjimą Graikijos krepšinio pirmenybių 23 turo mače patyrė keturiolikos komandų turnyro lyderis čempiono titulą ginantis Šarūno Jasikevičiaus Atėnų "Panathinaikos" klubas, svečiuose 66:70 (16:9, 24:14, 7:29, 19:16) nusileidęs aštuntojoje pozicijoje esančiai Atėnų AEK (11 pergalių ir 12 pralaimėjimų) ekipai.

Sėkmingiausiai svečių gretose žaidė Vassilios Spanoulis ir Mike`as Batiste, pelnę po 13 taškų, bei 11 taškų įmetęs Šarūnas Jasikevičius.

Įžaidėjas iš Lietuvos per beveik 25 minutes (24:44) pataikė 2 tritaškius iš 6, abu dvitaškius ir realizavo 1 baudos metimą iš 2. Be to, jis atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą dukart suklydo ir keturis prasižengė.

Lyderį galėjo pavyti antrą vietą užimanti Pirėjo "Olympiacos" (19/3) komanda, kurioje nebuvo registruoti lietuviai Arvydas Macijauskas bei Renaldas Seibutis. Tačiau "Olympiacos" krepšininkai sekmadienį išvykoje 72:84 (12:22, 13:17, 21:27, 26:18) pralaimėjo į penktąją poziciją pakilusiai Antano Kavaliausko Atėnų "Panionios" (13/10) ekipai.

7 minutes žaidęs lietuvis nugalėtojams pelnė 2 taškus, pataikęs pataikęs vienintelį mestą dvitaškį, ir prasižengė 2 kartus.