Graikijos grandų mūšyje Eurolygoje pergalę pasiekė Pirėjo „Olympiakos“ (18/11), kurie namuose 71:65 (7:17, 26:16, 15:9, 23:23) įveikė Atėnų „Panathinaikos“ (18/11) klubą.

Mačas prasidėjo labai nerezultatyviai, bet pirmieji kiek išsijudino PAO krepšininkai, kurie netrukus ir pabėgo 17:7. Bet tada pabudo ir šeimininkai.

Suintensyvinę savo žaidimą jie ėmė geriau žaisti puolime, o galiausiai apvertė viską aukštyn kojomis, kai taip pat laimėjo kėlinį dešimties taškų skirtumu. Tad po pirmosios rungtynių pusės rezulatas buvo lygus 33:33.

Visgi po didžiosios pertraukos šeimininkams pavyko įrodyti savo pranašumą. Jie pirmavo 47:37 trečiajame kėlinyje. Ir nors PAO priartėjo bei pabaigoje nepaleido toli varžovų į priekį, bet prisivyti ir aplenkti nepavyko.

Po Moseso Wrighto dvitaškio „Olympiakos“ pirmavo (67:60), o per likusią minutę „Panathinaikos“ jau nieko nebepakeitė ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

I.Brazdeikis per 2 minutes spėjo pelnyti 3 taškus (1/1 trit.) ir surinkti 3 naudingumo balus.

M.Grigonis POA gretose žaidė 18 minučių, per kurias pasižymėjo 7 taškais (0/1 dvit., 2/6 trit., 1/2 baud.), atkovotu kamuoliu, rezultatyviu perdavimu, 2 išprovokuotomis pražangomis, 2 klaidomis, 2 pražangomis ir 1 naudingumo balu.

„Olympiakos“: Mosesas Wrightas 19 (9/9 dvit., 1/3 baud.), Alecas Petersas 11, Kostas Papanikolaou 9, Nigelas Williamsas-Gossas 7, Shaquielle'as McKissicas 6, Moustapha Fallas 5.

„Panathinaikos“: Kendrickas Nunnas 17 (2/6 dvit., 4/5 trit., 1/1 baud., 7 kld.), Mathiasas Lessortas ir Kostas Mitoglou (16 atk. kam.) po 11, Jerianas Grantas 8, Kostas Sloukas ir Marius Grigonis po 7.