Vienas geriausių rungtynių Graikijos pirmenybėse sužaidė R. Javtokas, pelnęs 14 taškų ir rezultatyvumu nugalėtojų gretose nusileidęs tik Sani Bečirovičiui, įmetusiam 22 taškus.
Per 24 minutes vidurio puolėjas iš Lietuvos pataikė 5 dvitaškius iš 7, 4 baudų metimus iš 9, po krepšiais atkovojo 9 ir perėmė 1 kamuolį bei blokavo 2 varžovų metimus.
R. Šiškausko sąskaitoje - 4 taškai (dvitaškiai 2/3), 2 sugriebti ir 1 perimtas kamuolys per 9 minutes.
Po šios pergalės "Panathinaikos" krepšininkai viena pergale lenkia antroje vietoje esantį Simono Serapino Salonikų "Aris TT Bank" penketuką, kuris svečiuose 72:79 (20:25, 23:20, 16:15, 13:19) nusileido Salonikų PAOK (4 vieta - 8/4) ekipai.
S. Serapinas nebuvo registruotas šiam mačui.
Penktąją pergalę čempionate iškovojo ir į septintą vietą pakilo Renaldo Seibučio Atėnų "Maroussi" komanda, savo aikštėje 66:62 (17:16, 18:17, 12:16, 19:13) palaužusi trečiojoje pozicijoje esančių Atėnų "Panionios" (8/4) krepšininkų pasipriešinimą.
R. Seibutis pelnė 17 taškų ir buvo rezultatyviausias aikštelės šeimininkų gretose. Per 36 su puse minutės jis pataikė 3 tritaškius iš 6, 2 dvitaškius iš 3 bei realizavo 4 baudų metimus iš 6. Be to jis atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį.
Be Arvydo Macijausko rungtyniaujanti Pirėjo "Olympiacos" (8/3) komanda smuktelėjo į penktą vietą, tačiau turo rungtynes žais sekmadienį.