Daugkartinės Lietuvos čempionės Šiaulių „Gintros-Universiteto“ merginos UEFA Čempionių lygos starte 4:0 nugalėjo stipriausią Slovakijos ekipą Bratislavos „Slovan“ bei žengė į antrąjį varžybų etapą. Po įvartį nugalėtojoms pelnė Amanda Kass, Abby Carchio, Ru Mucherera ir Tristan Corneil.

Iš neskirstytųjų krepšelio šiauliečių varžovėmis burtų keliu tapusios slovakės dvikovą pradėjo labai atsargiai, o šiaulietės, savo ruožtu, nuo pirmųjų minučių įsitaisė varžovių aikštės pusėje. Deja, tos milžiniškos žaidybinės persvaros paversti nei progomis, nei juo labiau įvarčiais paversti nepavyko.

Po pertraukos „Gintros“ žaidimas tapo dar aktyvesnis, o varžovės paskui užtikrintai žaidusias Lietuvos atstoves paprasčiausiai nespėdavo. Šiaulietės pradėjo kurti progas, pasipylė ir įvarčiai.

Įpusėjus antrajam kėliniui, po kampinio galva pasižymėjo A.Kass. Dar po kelių minučių R.Mucherera puikiai perdavė kamuolį Rimantei Jonušaitei, po pastarosios smūgio galva, slovakių vartininkė atmušė kamuolį A.Carchio, kuri iš kelių metrų padvigubino skirtumą.

Dar vėliau geriausia rungtynių žaidėja R.Mucherera po puikaus reido įsiveržė į baudos aikštelę bei galingu smūgiu pradėjo varžovių triuškinimą. Paskutinį tašką, realizavusi 11 metrų baudinį, padėjo T.Corneil.

Ši pergalė pratęsė šiauliečių europietišką sezoną. Poryt paaiškės antrasis komandos varžovas bei vieta, kurioje vyks būsima dvikova. To antrojo etapo nugalėtojos prasibraus į pagrindinį UEFA Čempionių lygos turnyrą, kuriame dalyvaus 32 ekipos.