slovan

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „slovan“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „slovan“.

Aistros Vilniuje: „Žalgiris“ baigė pasirodymą Europoje, apsauga buvo priversta panaudoti ašarines dujas

Vilniaus „Žalgiris“ baigė pirmąjį ir istorinį savo pasirodymą UEFA taurės turnyruose. Vladimiro Čeburino auklėtiniai paskutinėse Konferencijų lygos rungtynėse 1:2 (0:2) pralaimėjo Bratislavos „Slovan“ ekipai. Pirmąjį įvartį Slovakijos ekipai 15 min. pelnė Aleksandras Čavričius. Prabėgus dar 8 minutėmis serbas rezultatą padvigubino. Antrojo kėlinio pradžioje viltis vilniečiams sugrąžino Francis Kyeremeh.
2022-11-03

Chaosas LFF stadione: „Slovan“ sirgaliai įsivėlė į konfliktą, pradėjo mėtyti net kėdes

Vilniaus „Žalgiris“ ketvirtadienį vakare žaidė lemiamas rungtynes UEFA Konferencijų lygos grupių etape, kurių metu susitiko su Bratislavos „Slovan“ futbolininkais, tačiau antrojo kėlinio metu emocijų nesuvaldė ištikimiausi svečių sirgaliai. „Slovan“ LFF stadione palaiko būrelis ištikimiausių sirgalių. Jų čia sugužėjo daugmaž keli šimtai. Tiesa, kai kurie jų mačą stebėjo už aikštės ribų, nes neturėjo bilietų.
2022-11-03

Lietuvis žais vienoje pajėgiausių ledo ritulio lygų pasaulyje

Lietuvos vyrų ledo ritulio rinktinės gynėjas Nerijus Ališauskas kitą sezoną žais Kontinentinėje ledo ritulio lygoje (KHL). Lietuvis į vieną stipriausių pasaulio lygų sugrįžta po vienerių metų pertraukos. 2017-2020 metais KHL lygoje jau žaidęs gynėjas po metų pertraukos sugrįžta į Rygos „Dinamo“ komandą. Būtent šioje ekipoje 29-erių metų lietuvis ir debiutavo KHL lygoje bei iš viso per tris sezonus sužaidė 152 rungtynes, per kurias jis pelnė 7 įvarčius bei atliko 11 rezultatyvių perdavimų.
2021-05-02

„Gintra-Universitetas“ užtikrintai peržengė pirmąjį Čempionių lygos barjerą

Daugkartinės Lietuvos čempionės Šiaulių „Gintros-Universiteto“ merginos UEFA Čempionių lygos starte 4:0 nugalėjo stipriausią Slovakijos ekipą Bratislavos „Slovan“ bei žengė į antrąjį varžybų etapą. Po įvartį nugalėtojoms pelnė Amanda Kass, Abby Carchio, Ru Mucherera ir Tristan Corneil. Iš neskirstytųjų krepšelio šiauliečių varžovėmis burtų keliu tapusios slovakės dvikovą pradėjo labai atsargiai, o šiaulietės, savo ruožtu, nuo pirmųjų minučių įsitaisė varžovių aikštės pusėje.
2020-11-04

Oscaras į „Trakus“ negrįš – iki metų pabaigos lieka „Slovan“

„Trakams“ priklausantis 20-metis Liberijos rinktinės saugas Oscaras Dorley iki metų pabaigos lieka Libereco „Slovan“ ekipoje. Tai paaiškėjo po to, kai abu futbolo klubai sutarė dėl nuomos sutarties pratęsimo. Oscaras savo karjerą „Trakuose“ pradėjo sulaukęs pilnametystės. Saugas, pasirašęs ilgalaikę sutartį su riteriais, nuo pirmojo mėnesio tapo vienu svarbiausių ekipos žaidėjų, o praėjusiais metais buvo pripažintas naudingiausiu A lygos žaidėju.
2018-08-08

Nerijus Ališauskas apie pasaulio čempionatą: „Žalgirio“ krepšininkai gali pakišti koją

Šie metai Nerijui Ališauskui – ypatingi. 26-erių lietuvis neseniai baigė debiutinį Kontinentinės ledo ritulio lygos (KHL) sezoną, o vėliau išbandė save „Viasat Sport Baltic“ komentatoriaus kėdėje. Dabar elektrėniškis rengiasi Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksiančiam pasaulio IB diviziono čempionatui. Mąstė ir apie karjeros pabaigą Praėjęs sezonas ledo ritulininkui buvo pirmasis KHL.
2018-03-29

Komandų vertė: Slovakijos megažvaigždė šešis kartus brangesnė už visą Lietuvos rinktinę

Šeštadienį Lietuvos futbolo rinktinė Vilniuje žais 2018-ųjų pasaulio čempionato atrankos rungtynes su Slovakijos komanda. Ryškiausia pastarosios komandos žvaigždė Marekas Hamšikas vertinamas 40 milijonų eurų. Tai – per šešis kartus daugiau už visą Lietuvos rinktinę. Lenkia tik anglai Slovakai atrankos turnyro F grupėje rikiuojasi antri. Jie turi devynis taškus ir keturiais atsilieka nuo anglų. Slovakijos futbolininkai tašku lenkia slovėnus, dviem – škotus, keturiais – lietuvius.
2017-06-10

Latviai – per žingsnį nuo Čempionų lygos grupių varžybų

Po vakar sužaistų atsakomųjų UEFA Čempionų lygos trečiojo kvalifikacinio etapo rungtynių paaiškėjo visi penkiolika klubų, kurie pateko į paskutinį atrankos etapą. Tarp laimingųjų – ir Latvijos čempionai FK „Ventpils“ futbolininkai, kurie sugebėjo iš tolimesnė kovos eliminuoti praėjusių metų staigmeną Borisovo BATE ekipą iš Baltarusijos.
2009-08-06

T. Radzinevičiaus klubas suklupo Čekijoje

Čekijos futbolo čempionato 17-ajame ture sekmadienį Libereco „Slovan“ komanda, kuriai atstovauja Tomas Radzinevičius, svečiuose 0:1 (0:1) pralaimėjo „Teplice“ ekipai. T. Radzinevičius žaidė nuo 84-osios min. Čempionate, kuriame dalyvauja 16 komandų, „Slovan“ su 26 taškais po 17 rungtynių užima penktąją vietą. Pirmauja Prahos „Slavia“, per 16 mačų surinkusi 37 taškus.
2009-02-23

Čekijoje – T. Radzinevičiaus klubo pergalė

Čekijos futbolo čempionate pirmadienį Libereco „Slovan“ komanda, kuriai atstovauja Tomas Radzinevičius, namuose 3:0 (2:0) įveikė Jabloneco „Baumit“ ekipą. T. Radzinevičius visas rungtynes praleido ant atsarginių suolo. Čempionate, kuriame dalyvauja 16 komandų, „Slovan“ su 20 taškų užima trečiąją vietą. Pirmauja Prahos „Slavia“, surinkusi 25 taškus. Antroje vietoje – „Mlada Boleslav“ ekipa, turinti 23 taškus.