Ketvirtąją atkrintamųjų serijos pergalę išplėšusi Denverio „Nuggets“ keliauja į Vakarų konferencijos pusfinalį. Namuose rezultatu 112:109 (22:29, 26:18, 29:30, 35:32) jie nugalėjo Minesotos „Timberwolves“.

Paskutinėse rungtynėse pergalę iškovoję „Timberwolves“ dar turėjo šansų vytis tris pergales susirinkusius „Nuggets“ krepšininkus, tačiau atkrintamųjų serija baigta rezultatu 4-1.

Laimėtojų gretose žibėjo Nikola Jokičius, surinkęs trigubą dublį. Per 41 minutę aikštelėje jis pelnė 28 taškus, atkovojo 17 kamuolių ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų. Rezultatyviausias „Nuggets“ gretose buvo Jamalas Murray, kuris pelnė 35 taškus.

Likus žaisti kiek daugiau nei minutei, „Timberwolves“ rezultatą išlygino ir švieslentė rodė 104:104,. Visgi N. Jokičius pasirūpino, kad persvara sugrįžtų į arenos šeimininkų rankas ir sumetė 5 taškus iš eilės.

Minesotos krepšininkai dar turėjo galimybę rezultatą persverti, kai mačo gale N. Jokičius pataikė vieną baudos metimą iš dviejų (112:109). Visgi lemtingas Anthony Edwardso metimas nebuvo taiklus ir kelią atkrintamosiose „Timberwolves“ baigė.

Pralaimėjusių komandoje geriausiai pasirodė A. Edwardsas, kuris per 39 minutes pelnė 29 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus. Dar 26 taškus į komandos sąskaitą įrašė ir Karlas-Anthony Townsas.

Vakarų konferencijos pusfinalyje „Nuggets“ susitiks su Fynikso „Suns“.

„Nuggets“: Jamalas Murray 35 (4 atk. kam., 5 rez. perd.), Nikola Jokičius 28 (17 atk. kam., 12 rez. perd.), Bruce’as Brownas 14 (5 atk. kam.), Aaronas Gordonas 14 (6 atk. kam.), Kentaviousas Caldwellis-Pope’as 10.

„Timberwolves“: Anthony Edwardsas 29 (8 atk. kam., 7 rez. perd.), Karlas-Anthony Townsas 26 (11 atk. kam.), Rudy Gobertas 16 (15 atk. kam.), Nickeilis Alexanderis-Walkeris 14, Taureanas Prince’as 13.