Pergalę FIBA Europos taurės turnyre iškovojo Jonavos „CBet“ (4/1) krepšininkai. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai svečių arenoje 95:84 (24:19, 24:20, 19:19, 28:26) įveikė Larnakos AEK (2/3) klubą.

Nugalėtojus į priekį vedė 24 taškus įmetęs Aleksandaras Marelja, Mike Lewisas ir Strahinja Micovičius pelnė po 14 taškų. Jonava per pirmąją mačo pusę įmetė 48 taškus ir jam pasibaigus buvo priekyje 48:39. Jie pirmavo didžiąją dalį šios mačo pusės ir vienu metu priekyje buvo 12 taškų.

Po trijų kėlinių komandas skyrė tie patys devyni taškai, bet Jonava pergalę užsitikrino tik mačo pabaigoje. Priešpaskutinę minutę „CBet“ pranašumas sumažėjo 85:82. Tada dvitaškį su pražanga pelnęs M.Hughesas leido kiek lengviau atsikvėpti, o 34 sekundėms M.Lewiso tritaškis didino skirtumą iki aštuonių taškų ir padėjo tašką.

AEK kitas rungtynes FIBA Europos taurės turnyre išvykoje žais su Kauhajokio „Karhu“ krepšininkais, o „CBet“ svečiuose susitiks su Rostoko „Seawolves“ ekipa.

AEK: Tookie Brownas 28 (7/13 dvit., 2/4 trit., 6 rez. perd., 4 kld.), Christianas Jonesas 20 (8/9 dvit., 7 atk. kam.), Jesse Huntas 15 (7/11 dvit., 11 atk. kam., 6 rez. perd.), Taveoinas Hollingsworthas 12 (3/6 dvit.), Iakovosas Panteli 6 (3/5 dvit.), Roberto Mantovani 2, Andreas Sizopoulosas 1 (0/5 trit.).

„CBet“: Aleksandaras Marelja 24 (6/8 dvit., 4/5 trit.), Mike Lewis (2/5 dvit., 3/7 trit., 4 per. kam., 9 rez. perd.) ir Strahinja Micovičius (4/7 dvit., 2/7 trit., 8 atk. kam.) po 14, Tauras Jogėla 13, Michaelas Hughesas 11 (4/6 dvit., 8 atk. kam.), Ivanas Gandia-Rosa 9, Edvinas Šeškus 7 (3/5 dvit., 0/4 trit., 4 atk. kam., 4 kld.), Lukas Kreišmontas 3 (6 atk. kam., 4 rez. perd.).