Pralaimėjimų liūne ir toliau skęsta Stambulo „Fenerbahče (5-5) krepšininkai. Dimitrio Itoudžio auklėtiniai šį kartą svečiuose 79:87 (25:27, 21:17, 24:14, 17:21) nusileido Bolonijos „Virtus“ (7-3) komandai.

Turkijos klubas patyrė jau ketvirtą pralaimėjimą iš eilės.

Atstumas tarp ekipų ryškėti ėmė po didžiosios pertraukos. Trečiajame kėlinyje aikštės šeimininkai pelnė 6 taškus be atsako ir pirmą kartą mače įgijo dviženklį pranašumą (46:57).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje skirtumas padidėjo dar labiau (58:73), bet turkai rankų sudėti neketino ir kovojo. Pastarieji likus žaisti minutę, po Nigelo Hayeso-Daviso baudų metimų priartėjo iki 6 taškų (79:85).

Visgi, lemiamu meetu užpulti nepavyko, o tašką padėjo du taškus pelnęs Iffe Lundbergas – 79:87.

Beje, mačą turkai užbaigė be trenerio. Trečiojo kėlinio pradžioje už ginčus su teisėjais Dimitris Itoudis gavo dvi technines pražangas iš eilės ir buvo išvarytas iš aikštės.

„Fenerbahče“: Jonathanas Motley 25 (12/17 dvit., 0/1 trit., 1/1 baud., 8 atk. kam., 31 n. b.), Scottie Wilbekinas 13 (1/6 dvit.), Nigelas Hayesas-Davisas 10, Marko Guduričius 9, Nickas Calathesas 8.

„Virtus“: Tornike Šengelija 15 (5/8 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud., 8 atk. kam., 5 rez. perd.), Danielis Hackettas 14 (6 rez. perd.), Ognjenas Dobričius 11, Devontae Cacokas 10 (7 atk. kam.), Iffe Lundbergas 9.