Intrigos dėl šalies futbolo čempionų titulo galėjo nebelikti jau po trečiadienio mačo tarp Vilniaus „Vėtros“ ir „Kauno“. Kad taip atsitiktų, stebuklo nereikėjo - užteko komandoms sužaisti lygiosiomis. Tačiau Lietuvos čempionai įrodė, kad baltos vėliavos kelti neketina. Jie rungtyniavo pranašiau ir iškovojo pelnytą pergalę.

Svečiai rungtynes pradėjo aktyviau ir iš karto perėmė iniciatyvą. 3-ąją minutę „Kauno“ saugas Tomas Miklinevičius iš toli spyrė virš vartų. Vėliau žaidimas kuriam laikui išsilygino, o kėlinio viduryje vilniečiai surengė gan pavojingą ataką, kurios užbaigti sėkmingai nesugebėjo. FBK „Kauno“ futbolininkai iki pertraukos atakavo daug, bet progų įvarčiams sukūrė mažai. Vis dėlto vieną jie išnaudojo.

38 min. pasižymėjo gynėjas Nerijus Radžius, šį kartą rungtyniavęs saugo pozicijoje. Jis buvo paliktas be priežiūros baudos aikštelėje ir po Rafaelio Ledesmos perdavimo be vargo pasiuntė kamuolį į aikštės šeimininkų vartus. Šį sezoną „A lygoje“ tai buvo pirmasis N.Radžiaus įvartis.

„Gediminai, kieno N.Radžius“, - po įvarčio gynėjui Gediminui Paulauskui papriekaištavo „Vėtros“ vyriausiasis treneris Virginijus Liubšys.

Po pertraukos vaizdas aikštėje pasikeitė. V.Liubšys pergrupavo vilniečių gretas. Sostinės futbolininkai pradėjo daugiau atakuoti, ir 59 min. sukūrė pavojingą momentą, tačiau Gediminas Butavičius smūgiavo netaikliai.

70 min. šimtaprocente proga pelnyti įvartį nepasinaudojo „Kauno“ puolėjas Luka Aničičius. Jis baudos aikštelėje liko laisvas, tačiau kroato spirtas kamuolys sudrebino skersinį. Po šio epizodo abi komandos sukūrė po keletą pavojingų momentų, o pasidžiaugti įvarčiu pavyko tik svečiams. 86 min. po Rafaelio Ledesmos pakelto kampinio galva kamuolį į vartus nukreipė saugas Linas Pilibaitis. Tad kauniečiai iškovoko pergalę 2:0 ir tęsia kovą dėl „A lygos“ aukso.

Vilniaus „Vėtra“ - FBK „Kaunas“ 0:2 (0:1)

Įvarčiai: 38 min. Nerijus Radžius, 86 min. Linas Pilibaitis.