Fantastiško „Thunder“ taiklumo pasekmė: nugalėjo „Warriors“ jų pačių ginklu

Geriausi epizodai, fotogalerija

Pergalę NBA čempionate iškovojo Oklahomos „Thunder“ klubas (7/4), išvykoje 128:109 (39:24, 28:36, 27:25, 34:24) sugebėjęs įveikti San Fansisko „Warriors“ (6/6).

18 tūkstančių akivaizdoje „Warriors“ atsilikinėjo beveik visas rungtynes. Steve‘o Kerro auklėtinai pirmavo tik mačo pradžioje, kai jų persvara siekė 6 taškus. Netrukus „Thunder“ perėmė vadžias ir dar pirmojo kėlinio pabaigoje įgijo 15 taškų pranašumą.

Trečio kėlinio pabaigoje „Warriors“ buvo pavykę priartėti iki minimumo, tačiau tuomet „Thunder“ vėl šovė į priekį, o ketvirtojo kėlinio viduryje įgijo rekordinę 21 taško persvarą.

Oklahomos krepšininkai fantastiškai metė iš toli – svečiai pataikė net 19 iš 32 tritaškių (59,4 proc.)

Paprastai tai yra „Warriors“ ginklas, tačiau praėjusią naktį „kariams“ krepšys buvo itin siauras. Tikslą pasiekė 14 metimų iš 41 (34,1 proc.).

Tiesa, verta paminėti, kad „Warriors“ vertėsi be pagrindinės savo žvaigždės Stepheno Curry ir suspenduoto Draymondo Greeno.

Daugiausiai taškų nugalėtojams pelnė Shai Gilgeous-Alexanderis. Kanadietis pasižymėjo 24 taškais, 7 rezultatyviais perdavimais ir 3 perimtais kamuoliais.

Gautu šansu pasinaudojo ir buvęs žalgirietis Vasilje Micičius. Eurolygos čempionas per 21 minutę pelnė 5 taškus ir tai kol kas yra jo NBA karjeros rekordas.