NBA pergalė įsirašė Fynikso „Suns“ (38/27) ekipa, kuri rezultatu 117:111 (32:41, 31:29, 34:21, 20:20) įveikė traumų kamuojamą Klivlando „Cavaliers“ (41/24).

Kevinas Durantas nugalėtojams pelnė 37 taškus, taip pat atkovojo 8 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Tai buvo jau ketvirtos rungtynės iš eilės, kai K. Durantas pelno 35 ar daugiau taškų.

Devinas Bookeris, sugrįžęs po dešinės čiurnos raiščių patempimo, „Suns“ gretose  surinko 27 taškus. Amerikietis dėl traumos buvo praleidęs ketverias rungtynes, tačiau šiąnakt sužaidė 38 minutes ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei atkovojo 6 kamuolius.

Antrojo ketvirčio viduryje Fynikso komanda vis dar atsiliko 63:44, bet atsakė 43:15 spurtu, kuris baigėsi jau įsibėgėjus trečiajam kėliniui.

Klivlandas atsiliko 113:111, likus 51 sekundei, o Jarretto Alleno ir Isaaco Okoro klaidos viena paskui kitą sutrypė bet kokias „Cavs“ viltis sugrįžti.

„Cavaliers“ komandai Dariusas Garlandas pelnė 30 taškų, Caris LeVertas pridėjo 17 taškų ir atkovojo 11 kamuolių.

Trečiąją vietą Rytuose užimantis „Cavaliers“ klubas dėl kairiojo kelio skausmų jau septintąsias rungtynes iš eilės vertėsi be įžaidėjo Donovano Mitchello. Jiems taip pat trūksta starto puolėjų Evano Mobley (kairės čiurnos raiščių patempimas) ir Maxo Struso (dešinio kelio raiščių patempimas).

„Suns“: Kevinas Durantas 37 (8 atk. kam., 6 rez. perd.), Devinas Bookeris 27 (6 atk. kam., 7 rez. perd.), Bradley Bealas 24 (5 atk. kam., 4 rez. perd.), Graysonas Allenas 14.

„Cavaliers“: Dariusas Garlandas 30 (5 rez. perd.), Carisas LeVertas 17 (6 atk. kam., 11 rez. perd.), Jarettas Allenas 15 (10 atk. kam.), Isaacas Okoro 13 (4 atk. kam., 4 per. kam.), Craigas Porteris jaunesnysis 13 (6 atk. kam.).