Ketvirtadienį buvo sužaistos visos Europos lygos grupių etapo rungtynės.

Londono „Tottenham“ savo aikštėje nesugebėjo palaužti Romos „Lazio“ futbolininkų. Mačas baigėsi be įvarčių. Tiesa, įdomu tai, kad rungtynių teisėjas neįskaitė net trijų anglų ekipos įvarčių.

Milano „Inter“ savo žiūrovų akivaizdoje tik 91 mačo minutę išsigelbėjo nuo pralaimėjimo Kazanės „Rubin“ vienuolikei. Išlyginamąjį įvartį pelnė madų sostinės ekipos gynėjas Yuto Nagatomo.

Įspūdingiausia kova buvo užfiksuota Šveicarijoje - Berno „Young Boys“ tik rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Liverpool“ pranašumą rezultatu 3-5. 76 ir 88 minutę pelnyti Liverpulio ekipos saugo Jonjo Shelvey įvarčiai garantavo „raudoniesiems“ tris taškus.

Rezultatyviomis lygiosiomis 2-2 baigėsi Stambulo „Fenerbahce“ ir Prancūzijos čempionato lyderių Marselio „Olympique“ akistata.

Savo aikštėje rungtyniavusi „Udinese“ tik paskutinę mačo minutę dėka puolėjo Antonio Di Natales sugebėjo išplėšti lygiąsias 1-1 su turtinguoju Machačkalos „Anži“ klubu. Tiesa, pirmąjį mačo įvartį italai įsimušė į savo vartus.