Austrijoje baigėsi dvi dienas vykęs Europos kalnų slidinėjimo taurės etapas. Jame dalyvavo ir pajėgiausias Lietuvos kalnų slidininkas 22-ejų Andrejus Drukarovas, kuris ruošiasi Pekino olimpiadai.

Sekmadienį didžiajame slalome lietuvio pasirodymas baigėsi po pirmojo nusileidimo, kai jam nepavyko užbaigti trasos. Nugalėtoju tapo Andoros atstovas Joanas Verdu, du kartus nusileidęs nuo kalno per 2 min. 20.18 sek. Jis 0.11 sek. aplenkė suomį Samu Torsti ir 0.84 sek. – Čekijos atstovą Krystofą Kryzlą.

Pirmadienį A.Drukarovas pirmąjį nusileidimą baigė per 1 min. 12.92 sek. ir rikiavosi 33-ias. Deja, antrą kartą pasiekti finišo jam nepavyko ir jis galutinėje įskaitoje vėl buvo neklasifikuotas. Dar kartą laimėjo J.Verdu (2:19.29), antras vėl buvo S.Torsti (+0.56), o trečią vietą užėmė prancūzas Loevanas Parandas (+1.08). Rungtyje startavo 90 kalnų slidininkų.

Bendroje Europos taurės įskaitoje A.Drukarovas su 15 tšk. užima 108-ą vietą. Lyderių trejetą sudaro italas Giovanni Franzoni (287), šveicaras Josua Mettleris (261) ir norvegas Alexanderis Steenas Olsenas (251).