Vengrijoje ir Slovakijoje vykstančiame 15-ame Europos vyrų rankinio čempionate paaiškėjo dar dvi antrojo etapo dalyvės.

D grupėje Vokietijos rankininkai 34:29 (15:16) nugalėjo austrus ir įsirašė antrąją pergalę. Aiškiais poros favoritais laikyti vokiečiai pirmajame kėlinyje turėjo problemų.

Austrai rungtynes pradėjo 3 įvarčiais be atsako (0:3), vėliau prarado persvarą, bet prieš kėlinio pabaigą vėl išsiveržė į priekį (14:16). Visgi, po pertraukos vokiečiai iš karto persvėrė rezultatą ir vėliau austrams neleido nė karto susigrąžinti pranašumo.

Kitose grupės rungtynėse lenkai 29:20 (14:11) nugalėjo baltarusius. Pastarieji priešinosi pusantro kėlinio (21:18), tačiau tada pralaimėjo atkarpą net 7:0 ir nuleido rankas.

Vokiečiai su lenkais turi po 4 taškus, užsitikrino vietas antrajame etape ir tarpusavyje kovos dėl pirmos vietos grupėje bei 2 įskaitinių taškų antrajame etape. Baltarusiai su austrais taškų neturi ir kovos tik dėl garbės.

B grupėje staigmenos vos nepateikė Nyderlandai, tik po atkaklios kovos 28:29 (13:15) nusileidę islandams. Olandų nuo nesėkmės neišgelbėjo net ir fenomenalus 13 įvarčių pelniusio Kay Smitso žaidimas.

Kitose grupėse rungtynėse vengrai 31:30 (14:15) palaužė portugalų pasipriešinimą. Čempionato šeimininkai pergalę išplėšė likus žaisti vos 6 sek., kai įvartį pelnė Dominikas Mathe. Portugalams laiko normaliai atakai nebeliko, o jų metimą iš aikštės vidurio nesunkiai atrėmė vengrų vartininkas.

Po 2 turų šioje grupėje dar niekas neaišku. Islandija turi 4 taškus, Nyderlandai ir Vengrija – po 2, o Portugalija – 0. Paskutiniame ture islandų lauks vengrai, olandų – portugalai.

Pirmadienį į trečiąją savo kovą stos pirmąsias dvejas rungtynes pralaimėję Lietuvos rankininkai. Jie su Norvegijos rinktine kausis nuo 21.30 val.