Šveicarijoje vykstančiame Senojo žemyno lengvosios atletikos čempionate ketvirtadienį išdalintas medalių komplektas moterų 20 km sportinio ėjimo rungtyje.

Vienuoliktą vietą tarp 25 finišavusių sportininkių (startavo 29) užėmė Lietuvos rekordininkė Neringa Aidietytė, distanciją nužingsniavusi per 1 valandą 30 minučių bei 47 sekundes.

Antroji Lietuvos atstovė šioje rungtyje - Brigita Virbalytė-Dimšienė - finiše buvo aštuoniolikta, o 20 km distanciją įveikė per 1 valandą 32 minutes ir 46 sekundes.

Europos čempionės aukso medalį iškovojo rusė Elmira Alembekova (1:27:56), sidabro apdovanojimas atiteko ukrainietei Liudmilai Oljanovskai (1:28:07), o bronza tenkinosi čekė Anežka Drahotova (1:28:08):

1. Elmira Alembekova (Rusija) 1 val. 27 min. 56 sek.