Antradienį sužaistos ketverios atsakomosios 2007-2008 metų UEFA Čempionų lygos futbolo turnyro aštuntfinalio rungtynės. Per jas pralaimėjimus patyrė abiejų praeito sezono taurių savininkai - Čempionų lygos nugalėtojo titulą gynęs „Milan“ ir UEFA taurės laimėtoja „Sevilla“.

„Milan“ po lygiųjų (0:0) išvykoje su Londono „Arsenal“ namie šiai komandai sugebėjo pralaimėti 0:2.Viską lėmė „Arsenal” legionieriaus  iš Ispanijos 20-mečio Cesco Fabregaso smūgis 84-ą minutę maždaug iš 30 metrų nuotolio, kurio „Milan” vartininkas iš Australijos Zeljko Kalačas nesugebėjo atremti.

„Sevilla“ pirmąsias rungtynes Stambule pralaimėjo „Fenerbahče“ 2:3 ir per atsakomąjį mačą jau 9 min. pirmavo 2:0. Abu įvarčiai krito dėl turkų vartininko Volkano Demirelio klaidų. Tačiau garsiojo brazilo Zico treniruojama Stambulo ekipa sugebėjo išplėšti pratęsimą, o per baudinių seriją tas pats V. Demirelis pašalino ispanus iš tolimesnės kovos dėl stipriausios Europos komandos titulo. „Fenerbahče“ vartininkas atrėmė 3 Ispanijos ekipos žaidėjų - Julieno Escude‘o, pirmojo įvarčio autoriaus Danielio Alveso ir Enzo Marescos smūgius. Per pernykščio UEFA taurės turnyro finalo su Barselonos „Espanyol” baudinių seriją nepramušamas buvęs Sevilijos ekipos vartų sargas Andreasas Palopas  šįsyk jis pasižymėjo tik kartą.

Portugalo Cristiano Ronaldo įvartis lėmė „Manchester United” pergalę bendru rezultatu 2:1 prieš Liono „Olympique”.

Lengviausiai į ketvirtfinalį žengė „Barcelona”, antrą kartą įveikusi Glazgo „Celtic”. Tačiau šios varžybos tragiškai susiklostė Ispanijos ekipos žvaigždei argentiniečiui Lioneliui Messi. 26-ąją minutę jis aikštę paliko su ašaromis akyse. L.Messi atsinaujino kojos trauma – pagal optimiškiausias gydytojų prognozes jis negalės rungtyniauti pusantro mėnesio.

Trečiadienį bus žaidžiamos dar trejos Čempionų lygos aštuntfinalio atsakomosios varžybos. Milano „Inter” ir „Liverpool” dvikova įvyks kovo 11-ąją.

Antradienio rungtynių statistika:

„Milan“ - Londono „Arsenal“ 0:2 (0:0); I rungtynės - 0:0.
Įvarčiai: 0:1 Fabregasas (84), 0:2 Adebayoras (90+1).

„Barcelona“ - Glazgo „Celtic“ 1:0 (1:0); I - 3:2.
Įvartis: 1:0 Xavi (3).

„Manchester United“ - Liono „Olympique“ 1:0 (1:0); I - 1:1.
Įvartis: 1:0 Ronaldo (41).

„Sevilla“ - Stambulo „Fenerbahče“ 3:2 (3:1); I - 2:3. Baudinių seriją 3:2 laimėjo „Fenerbahče“.
Įvarčiai: 1:0 Alvesas (5), 2:0 Keita (9), 2:1 Deividas (20), 3:1 Kanoute (41), 3:2 Deividas (79).