Kauno „Žalgiriui“ nepavyko Eurolygos atkrintamųjų varžybų pradėti pergale. Kazio Maksvyčio auklėtiniai pirmosiose ketvirtfinalio serijos iki 3 pergalių rungtynėse 69:91 (13:25, 18:23, 22:18, 16:25) neprilygo „Barcelonos“ krepšininkams.

„Žalgiris“ atliko tik 6 rezultatyvius perdavimus, o „Barcelona“ – 17. Šeimininkai kovą po krepšiais laimėjo 37:28.

Žalgiriečiams nekrito tolimi metimai – tikslą pasiekė tik 2 metimai iš 13 (15 proc.). Tuo metu Katalonijos klubas iš toli atakavo solidžiu 54 proc. taiklumu ir pataikė 14 tritaškių iš 26.

„Barcelona“ rungtynių eigą kontroliavo praktiškai visas 40 minučių. Sužaidus 5 min. katalonai pirmavo 11:4, o po pirmojo kėlinio – 25:13.

Antrajame kėlinyje rungtynių dinamika išliko panaši – bet kokie „Žalgirio“ bandymai priartėti atsimušdavo į taiklius „Barcelonos“ lyderio Nikola Mirotičiaus metimus ir elitinę gynybą Po dviejų kėlinių katalonai jau pirmavo 48:31.

Po didžiosios pertraukos „Žalgiris“ sugebėjo varžovams pasiūlyti aukštesnį fiziškumo lygį ir po sėkmingos atkarpos žalgiriečiai priartėjo iki 9 taškų žymos. Vis tik kėlinio pabaigą vėl sėkmingiau sužaidė šeimininkai ir po 30 min. jie pirmavo 66:53.

Ketvirtajame kėlinyje žalgiriečiams jau nepavyko priartėti iki vienženklės ribos, o po Roko Jokubaičio tritaškio skirtumas pasiekė 26 taškų ribą.

Savo karjeros rungtynes Eurolygoje sužaidė Dovydas Giedraitis – gynėjas per 14,26 min. pelnė 10 taškų (4 dvitaškiai iš 6) ir pataikė gražius metimus po driblingo, kai „Žalgiris“ dar buvo kovoje dėl pergalės.

Daugiausiai taškų  „Žalgiriui“ pelnė Ignas Brazdeikis – 14.

Antrosios serijos rungtynės jau pentkadienį vėl vyks Barselonoje.

„Barcelona“: Sertačas Šanli 17 (5 atk. kam.), Nikola Mirotičius 15 (3/5 tritaškių), Rokas Jokubaitis 12, Alejandro Abrinesas ir Kyle'as Kuričius (2/3 tritaškių) po 10, Mike'as Tobey 9 (7 atk. kam.), Janas Vesely ir Tomašas Satoransky (7 atk. kam., 5 rez. perd.) po 4.

„Žalgiris“: Ignas Brazdeikis 14, Dovydas Giedraitis 10, Kevarriusas Hayesas 9, Achille Polonara 8, Laurynas Birutis 7.

Žalgiris nieko nepadarys tai barsai,viskas baigsis 3:0,žaidėjų lygis skiriasi keletą kartų,tai Motiejūnas kaltas ,kad vis nesugeba surinkti normalios komandos ,Žalgiriui reikia normalaus savininko,čia Kazys nekaltas,jis lošia su tais ką turi,nei Obradovicius su tokiais žaidėjais nieko nepadarytu
Kolkas atrodom, kaip su chebra po alaus ateje gatveje pazaisti.
Be šansų žalgiriukui. Norėčiau būti neteisus, bet matant kokiais vargais negalais prasimušė į tas atkrintamąsias tai to finalinio ketverto jiems tikrai nematyti.