Ant scenos stojusi Valda šiandien kaip niekada emocinga. Atlikdama Jazzu dainą „Po tavo oda“ mergina nesuvaldė ašarų. Visos dainos metu merginos veidu tekėjo ašaros.
Visgi tiesioginiame eteryje šįvakar dalyvius vertinę mokytojai – Povilas Meškėla, Deivydas Zvonkus, Vaidas Baumila ir Marius Repšys – palaikė Valdos nuoširdumą.
„Priimk save tokią, kokia esi. Jei esi mergina, kuri verkia ant scenos – verk ant scenos. Žinai, bet verkdama tu neišėjai nei iš vienos natos. Viskas buvo lygu, viskas buvo tikra“, – sakė V. Baumila.
Tardama paskutinį žodį Valda irgi nesigėdijo ašarų. „Aš jau sau nugalėjau. O ši pergalė man padėtų įrodyti, kad galima laimėti būnant savimi, nebijant išreikšti jausmų, Tai esu aš – Valda žliumbikė Valda“.




