Pjongčange vykstančiose žiemos olimpinėse žaidynėse ketvirtadienį palyginti aukštą rezultatą pasiekė lietuvė Natalija Kočergina.

Visagine gimusi sportininkė moterų biatlono 15 km lenktynėse finišavo 30-oje vietoje. Vos kartą šaudymo sektoriuje suklydusi lietuvė trasą įveikė per 45:09.1 min. Vienu metu ji buvo pakilusi net iki 14-os vietos.

Jos komandos draugė Diana Rasimovičiūtė penkis kartus šovė pro šalį ir liko 75-a (49:53.3 min.).

Aukso medaliu džiaugėsi be klaidu šaudžiusi švedė Hanna Oeberg (41:07.2 min.), sidabras atiteko slovakei Anastasiya Kuzminai, bronza – vokietei Laurai Dahlmeier.

Iš viso lenktynėse startavo 87 sportininkės, Šios rungtines varžybos turėjo įvykti vakar, tačiau dėl prastų oro sąlygų organizatoriai perkėlė lenktynes į šiandieną.