Dėl vietos Baltarusijos aukščiausios ledo ritulio lygos atkrintamosiose varžybose kovojanti daugkartinė Lietuvos čempionė Elektrėnų „Energija“ pirmadienį namuose netikėtai ir apmaudžiai 3:4 (2:1, 0:2, 1:1) pralaimėjo Vitebsko „HC Vitebsk-2“ ekipai, praneša sportas.lt. „Energija“ nuo pat rungtynių pradžios perėmė iniciatyvą – nesužaidus nė 3 minučių įvartį įmušė šeimininkų gynėjas Karolis Kubilius (2:28 min.), o pirmojo kėlinio viduryje Rokas Bazys (11:04) pasinaudojo kiekybine persvara bei padvigubino elektrėniškių pranašumą. Visgi, svečiai nebuvo linkę lengvai pasiduoti – dar pirmajame kėlinyje jų atsilikimą sušvelnino Aleksandras Pilija (16:45). Šeimininkų padėtis komplikavosi antrajame kėlinyje – po gimtadienį minėjusio Aivaro Bendžiaus pražangos skirtą baudinį į „Energijos“ vartus realizavo A.Pilija (25:55), o kiek vėliau Nerijų Dauksevičių nuginklavo Maksimas Gamziukas (31:56). Trečiajame kėlinyje „HC Vitebsk-2“ pranašumą dar labiau padidino Nikita Pitalenka (43:03), bet A.Bendžius (46:47) neleido svečiams ilgai džiaugtis dviejų įvarčių persvara. Rungtynių pabaigoje „Energija“ trumpam buvo įgijusi kiekybinę persvarą, bet ja nesugebėjo pasinaudoti ir patyrė netikėtą pralaimėjimą. Antradienį Elektrėnuose šios dvi komandos susitiks dar kartą. Sportas.lt primena, kad abi šių ekipų akistatas Vitebske laimėjo „Energija“ – 4:3 ir 7:0. „Energija“ (44 tšk.) liko 9-oje turnyrinės lentelės vietoje ir nepasinaudojo galimybe aplenkti atkrintamųjų varžybų zonoje esančio ir 8-ą poziciją užimančio Bresto „HC Brest-2“ klubo (45 tšk.), kuris žaidė dvejomis rungtynėmis daugiau. Vos 6-ą pergalę per 37 rungtynes iškovojęs „HC Vitebsk-2“ (19 tšk.) klubas jau nepakils iš priešpaskutinės – 10-os – vietos.