Sausio 18 dieną, trečiadienį, Elektrėnų „Energijos“ ledo ritulininkai rezultatu 4:1 užtikrintai nugalėjo Daugpilio „Latgale“ klubą. Įveikę aštuntoje Latvijos atvirojo ledo ritulio čempionato turnyrinės lentelės vietoje esančią „Latgale“ komandą, bendroje įskaitoje elektrėniškiai uždirbo 3 taškus, teigiama pranešime spaudai.

„Energijos“ gretose įvarčius pelnė Andrejus Burakovas (17:37), Dovydas Kulevičius (22:36), Aivaras Bendžius (32:28) ir Karolis Kubilius (34:42). Po du rezultatyvius perdavimus atliko Šarūnas Kuliešius ir Petras Nausėda, po vieną - Ilja Zagretdinovas, Aivaras Bendžius bei Dovydas Kulevičius.

Daugpilio ekipoje pasižymėjo Andrejus Kondrovskis-Kudrjavskis (47:18), taiklų perdavimą atliko Dmitrijus Larionovas.

Svečiuose žaidę elektrėniškiai persvarą įgijo pirmajame kėlinyje (1:0), o aikštės lyderių pozicijas užtvirtino trimis taikliais smūgiais antrojo kėlinio metu (3:0). „Energijos“ gynybą ir Nerijaus Dauksevičiaus saugomus vartus „Latgale“ žaidėjai įveikė tik trečiajame kėlinyje (0:1). Tai šeštoji „Energijos“ pergalė Latvijos atvirajame ledo ritulio čempionate.

„Šios dienos entuziazmas, drausmė ir puikus vartininko Nerijaus Dauksevičiaus pasirodymas atvedė komandą į pergalę. Kita vertus, negalima išskirti nė vieno žaidėjo – dirbome kaip vienas kumštis ir laikėmės suplanuotos strategijos“, - po rungtynių įspūdžiais dalinosi „Energijos“ vadovas ir žaidėjas Petras Nausėda.

Du „Energijos“ žaidėjai iš rungtynių pasitraukė dėl patirtų traumų. Puolėjas Romanas Aliapkinas žaidimo metu stipriai susitrenkė ranką, o gynėjui Petrui Nausėdai buvo sužeista nugara. Rytoj, po medicininės apžiūros paaiškės, kada žaidėjai galės grįžti į aikštę.

Artimiausiu metu Elektrėnų „Energija“ žais sausio 21 d., šeštadienį, 15 val. Vilniuje - vyks rungtynės su Rygos „SMScredit.lv“.