Nelengvą pergalę NBA iškovojo Sakramento „Kings“ ekipa (31/23). Po atkaklios kovos Domanto Sabonio atstovaujama komanda rezultatu 127:122 (30:32, 35:25, 28:30, 34:35) nugalėjo San Antonijaus „Spurs“ (11/44).

Domantas Sabonis aikštelėje praleido 33 minutes, per kurias užfiksavo eilinį trigubą dublį. Lietuvis surinko 22 taškus (11/15 dvit.), atkovojo 11 kamuolių ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

Tai jau 19-as jo trigubas dublis šiame sezone.

D. Sabonis taip pat užfiksavo gražų momentą, kurio metu meistriškai puolime sužaidęs lietuvis paliko be nieko „Spurs“ žvaigždę Victorą Wembanyamą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose pasirodė De’Aaronas Foxas, pelnęs 28 taškus, po 21 pridėjo Kevinas Huerteris ir Malikas Monkas.

Rungtynės buvo įtemptos, o didžiausią pranašumą Sakramento ekipa turėjo trečiame kėlinyje, kai dukart persvara išaugo iki 11 taškų. Visgi San Antonijaus krepšininkai sugebėjo tokį savo deficitą panaikinti.

Ketvirtajame kėlinyje virė arši kova, o likus mažiau nei 4 minutėms Keldonas Johnsonas išlygino rezultatą (114:114).

„Spurs“ vėliau pavyko išsiveržti į priekį (116:120), bet arenos šeimininkai Keegano Murray ir D. Foxo dėka vėl susigrąžino nedidelį pranašumą ir sugebėjo pergalingai užbaigti rungtynes (127:122).

Pralaimėjusių gretose geriausiai pasirodė Devinas Vassellis, kuris į „Kings“ krepšį suvertė 32 taškus, Victoras Wembanyama pasižymėjo dvigubu dubliu – 19 taškų, 13 atkovotų kamuolių. Prancūzas taip pat perėmė 5 kamuolius ir 5 kartus blokavo varžovų metimus.

„Kings“: De’Aaronas Foxas 28 (5 atk. kam., 9 rez. perd.), Domantas Sabonis 22 (11 atk. kam., 11 rez. perd.), Kevinas Huerteris 21 (4 atk. kam., 5 rez. perd.), Malikas Monkas 21, Keeganas Murray 16 (4 atk. kam.).

„Spurs“: Devinas Vassellis 32 (6 rez. perd.), Victoras Wembanyama 19 (13 atk. kam., 5 per. kam., 5 blk.), Keldonas Johnsonas 18 (4 atk. kam.), Jeremy Sochanas 16 (8 atk. kam.), Julianas Champagnie 10 (5 atk. kam.), Tre Jonesas 10 (9 rez. perd.).