Serbas Vasilije Micičius toliau įrodinėja savo vertę NBA lygoje, o geriausio 2022 m. Eurolygos krepšininko vedama Šarlotės „Hornets“ (19/58) iškovojo retą pergalę 124:115 (38:23, 29:29, 27:27, 30:36) pranokdama Orlando „Magic“ (45/32).

Šiose rungtynėse Steve'o Cliffordo auklėtiniai nutraukė Orlando ekipos trijų iš eilės pergalių seriją.

Karjeros rungtynes sužaidė „Hornets“ naujokas

Rungtynių pirmasis ketvirtis visiškai priklausė aikštės šeimininkams, kurie per jį pelnė net 38 taškus, o „širšes“ į priekį vedė visus pirmus 10 metimų iš žaidimo pataikęs lygos naujokas Brandonas Milleris.

201 cm lengvasis krašto puolėjas pirmajame ketvirtyje smeigė 7 iš 7 tritaškių ir kėlinį baigė savo sąskaitoje turėdamas 19 taškų.

Iš viso amerikietis surinko 32 taškus, o jam geriausiai talkino rezultatyvius perdavimus vieną po kito skirstęs V. Micičius.

Serbas per 34 minutes pelnė 14 taškų (3/4 dvit., 1/5 trit., 5/5 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, bet po 3 kartus suklydo ir prasižengė.

Buvęs žalgirietis kartu su kitu serbu Alekseju Pokusevskiu sukūrė efektingą epizodą. Pirmasis atliko gražų perdavimą, o antrasis įdėjo su varžovo pražanga.

Latvis Davis Bertanis nugalėtojams per 20 žaidimo minučių įmetė 12 taškų (3/3 dvit., 2/5 trit.), atkovojo 4 kamuolius, tačiau prasižengė 4 kartus bei suklydo 1 sykį.

Vokietijos rinktinės narys Franzas Wagneris pralaimėjusiems per 28 žaidimo minutes įmetė 22 taškus (8/12 dvit., 0/4 trit., 6/8 baud.), atkovojo 7 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, bet pažeidė taisykles 4 kartus ir suklydo 1 sykį.

„Magic“: Paolo Banchero 32 (9/18 dvit., 1/8 trit., 8 atk. kam., 8 rez. perd.), Franzas Wagneris 22 (8/12 dvit., 0/4 trit., 7 atk. kam.), Markelle Fultzas 15 (6/10 dvit., 6 atk. kam.), Wendellas Carteris 13 (3/7 trit., 7 atk. kam.), Gary Harris 12 (4/8 trit., 6 rez. perd.), Jalenas Suggsas (4/5 dvit.) ir Moritzas Wagneris (4 atk. kam.) po 8, Joe Inglesas 3, Cole Anthony 2 (0/4 trit.).

„Hornets“: Brandonas Milleris 32 (6/7 dvit., 5/6 trit., 6 atk. kam., 5 kld.), Milesas Bridgesas 23 (6/11 dvit., 2/6 trit., 6 atk. kam., 4 rez. perd.), Grantas Williamsas 18 (4/9 dvit., 3/4 trit., 6 atk. kam., 7 rez. perd.), Vasilije Micičius 14 (1/5 trit., 5 atk. kam., 9 rez. perd.), Davis Bertanis 12 (2/5 trit., 4 atk. kam.), Aleksejus Pokusevski 10, Tre Mannas 7 (4 atk. kam., 5 rez. perd.), JT Thoras ir Marquesas Boldenas po 4.